Novinky na blogu

Malý update

13. února 2015 v 16:57 | Verri
Takže :D

Dneska jsem na procházce přemýšlela a došla k docela fajn závěru. LS psát budu a tu novou věc taky. Nějak už se s tím poperu. (U toho nového budu muset sice víc promyslet postavy, aby nebyly tak podobný, ale to nevadí. Vymýšlet nové a nové postavy mě baví.) Takže tak. Ve zbylých čtyřech minutách jdu psát a potom letím na YT. Proč? Dneska bude trailer k sedmé sérii!

Další přiznání aneb proč už dlouho nebylo LS

12. února 2015 v 16:05 | Verri
Protože to nepíšu. Protože ať dělám, co dělám, stejně to nějak nejde. Nejradši bych celou druhou sérii úplně vyškrtla, jenže pak by to asi nebylo takové, jak bych si to představovala. Anebo bylo? Hm...můžu to zkusit. Můžu z toho zkusit udělat "trilogii", nebo jak tomu chcete říkat. To bych mohla. Dokonce se mi ten nápad zamlouvá. Jenomže...se mi nezamlouvají postavy.
Zase ve mně promluvil ten debilní perfekcionista -.-
Prostě jsem přemýšlela (aktivita, kterou by mi někdo měl zakázat) a došla jsem k tomu, že ty postavy by mohly být trochu jiné. Trochu líp vymyšlené. Ne teda až do takových detailů, jako jsem si teď vymýšlela Semprix Club (klikněte a uvidíte, ale zdaleka tam není všechno) - tam jsem si třeba vymyslela i to, jakou mají velikost oblečení a bot, zkrátka blbosti, které nikoho a vlastně ani mě nezajímají. Nejhorší je, že většina super věcí, které mě k většině příběhů napadnou, přijdou až příliš pozdě.

Rozhodla jsem se

23. ledna 2015 v 23:32 | Verri
Jo, rozhodla, a jsem zvědavá, jak dlouho mi to vydrží. (Dokud se zase perfekcionista ve mně neozve, že bych to mohla mít víc uhlazený a bůhvíco všechno.)

Zůstávám tady. Nechávám si tenhle blog. Kdybych si založila nový, sice bych mohla napsat 2012-2015, ale nebylo by to tak úplně ono. Jenom téma blogu se mění. Teď to bude vážně všehochuť...mišmaš...říkejte si tomu, jak chcete. Prostě - moje malé posedlosti.
Přesně tak, toho nápadu jsem se nevzdala (a ani se ho nevzdám, hehehe). Přestože blog se bude pořád jmenovat thebelievix, protože jméno nejde změnit, všude, kde se to dá, přepíšu TheBelievix a věci týkající se Winx na My Little Obsessions.
A co tu bude? No, ráda bych tu fakt měla kousek od všeho, co mám ráda. A chtěla bych se - ještě jednou - pokusit o ty povídky, recenze apod. Znovu začnu s Fanart Friday a Music Monday. Znovu - doufejme - začnu psát LS. Přiznávám se rovnou a nebudu to nijak obcházet, od minulého týdne jsem s tím nehnula. Nechtělo se mi...z důvodů, který radši zůstanou utajený, protože byste mě už fakt měli za magora. (Souvisí to s tím, že jsem...prostě posedlá určitými věcmi. Co takhle článek Mých deset nejdivnějších posedlostí? :D) Ale tak dobře - LS bude. Jednou. Až se přes ten důvod dostanu. Snad v únoru.
Tu PJ challenge už jsem vzdala. Totálně. Jednak mě to nebavilo, jednak...no, tyhle věci mi psát nejdou. Číst to můžu, ale napsat něco založeného na tom? No waaay. To nejde. Možná nějaký další divný blok.
Pris, mimochodem, pozastavuju. Sekla jsem se, to zaprvé, a zadruhé...no dobře, taky už mě to tak moc nebaví. Na Laru bych se chtěla v nejbližší době zase vrhnout, protože Lara a její způsob přemýšlení mi vždycky zvedne náladu.
A jinak nevím, co bych vám ještě mohla slíbit. Za chvíli jdu nastavit nový design.P.S. Mimochodem, včera jsem zkoukla první dva díly anime Vampire Knight...je to boží! Už jen z toho důvodu, že je to o upírech, ale je to úplně jinak boží než třeba moje milovaná Vampýrská akademie nebo Škola noci :3Toť zatím vše. c:

Návštěvnost za minulý týden

8. prosince 2014 v 17:12 | Verri
Holaaa!
Nedávno jsem si tady stěžovala na pár věcí (nejdřív na návštěvnost, potom na komenty) a teď jsem docela mile překvapená. Je sice pravda, že před rokem moje návštěvnost dosahovala až ke čtyřem stovkám návštěv za týden, ale protože tenhle rok jsem se chovala pořád jako magor a chvíli jsem blog chtěla i zrušit, holt to trochu kleslo. Teď se mi ale zase zdá, že to leze nahoru. A bude ještě líp. Snad :D

Takže děkuju moc!

Mimochodem, kdo by měl zájem - ještě pořád nabírám spřátelené blogy ;)

A teď teda k té návštěvnosti...
Pondělí25
Úterý16
Středa27
Čtvrtek27
Pátek24
Sobota28
Neděle40
Celkem187

P.S. Ale kdyby bylo víc komentářů, budu ještě mnoooohem víc happy ;D
Deine Verri-chan x3

Magor zase přemýšlí

5. prosince 2014 v 20:24 | Verri
...a magor málem napsal přemíšlí namísto přemýšlí...a to jsem, vážení, tenhle týden dělala olympiádu z češtiny (a z astronomie...a ještě se musím podívat na chemii...to víte, já jsem olympionik, no x))

No jo. Už je to zase tady. Přiznám se rovnou, nevím zrovna dvakrát moc, jak na tom s Winx jsem. A tak jsem přemýšlela, protože co jiného můžu dělat. Co se sedmé série týče, jsem hodně skeptická. Když se někdo nebo někde zmíní o Winx, přejdu to a ani už se o to nezajímám. Jenže potom otevřu Winx wiki, protože si potřebuju ověřit, kolik má Solaria Sluncí, a nakonec skončím v článku o Galatee nebo Mirtě, hltám jednu stránku za druhou a osvěžuji si paměť, žeru každou informaci, kterou vidím. A najednou...vlastně mi to není tak fuk a vlastně...to mám asi pořád ráda. Netřeba připomínat to, že se mi vůbec nechce vycouvat z téhle komunity.

A co to zase souvisí s blogem? Přemýšlím o tom, že bych opět změnila téma blogu, aby se to víc podobalo tomu, co jsem si jela před tou mojí březnovou pauzou. Mišmaš a blogování o jiných věcech mi zase tak moc nejde. A tak jsem přemýšlela...a došla k tomuhle názoru. Takhle to bude podle mě nejlepší.
Takže tohle by byla (nová/staronová) témata blogu:

75 % Winx
Ale ne tak, jak jsem to dělala dřív. Dávala bych sem svoje teorie, "poznatky", názory apod., nepřestala bych ani s FFkami. O novinkách v Čechách bych už nepsala, protože o to už se taky nezajímám a ani nechci. Tady nejde jenom o Winx, i když ty k tomu přispěly taky...jsem alergická na český dabing :D Dala jsem i dislike na CZ/SK stránku, protože mě neustále vytáčelo, co tam dávají, a že tam dávají fanarty, aniž by uvedli zdroj. (A že ty fanarty třeba i přebarvují a používají na různé soutěže a hry...ale což, to je jejich problém.)
Novinky ve světě...no, možná, i když už v tom taky nejsem tolik zběhlá jako dřív. Teď jsem jenom postřehla, že v Itálii mají nový Winx muzikál a 25. prosince jako vánoční dárek budou na Rai (tuším že Rai Due, protože tam Winx dávali vždycky) odvysílány první čtyři díly sedmé série. Takže tak.
Fanarty a obrázky bych sem tolik nedávala, uvažuju jenom o něčem, jako je "Fanart Friday" - každý pátek bych sem hodila a napsala něco málo k nějakému Winx fanartu, který se mi hrozně zalíbil. Popřípadě i k nějakému oficiálnímu artworku. (Viz tenhle Fairy Couture obrázek Bloom, ze kterého jsem absolutně nadšená. Existuje nějaký roztomilejší oficiální obrázek Bloom?)

15 % To ostatní
Recenze, rubrika s hudbou, FFky k jiným věcem, než jsou Winx, povídky na Téma týdne...prakticky všechno, o co jsem se pokoušela teď, ale zrovna mi to nějak moc nevycházelo, no. Jo, a taky bych sem házela screenshoty ze Sims.

10 % Já a kecy o mně
Myslím, že to vyjadřuje dokonale, co mám na mysli.


Takže tak. (džízis, tuhle frázi používám pořád.) Co si o tom myslíte?

To toho chci tolik? Aneb asi změny

26. listopadu 2014 v 19:11 | Verri
Další článek plný stížností, ale co se už ode mě dá čekat...

Rozhodla jsem se ukončit některé FFky a projekty, protože mě buďto nebaví, anebo nebaví vás. Jak to poznám? On to není tak úplně přesný ukazatel, ale když se vám pod nově přidanou kapitolu nashromáždí jen dva komentáře, na něco to poukáže. Zastávám ten názor, že napsat aspoň "Pěkný" nebo "Super" nezabere tolik času. Nechci nikomu křivdit, ale...je to tak.
Nejsem si ještě tak úplně jistá a třeba to nakonec dopadne jinak - znáte mě -, ale říct to musím.
Jako první věc, kterou chci ukončit, je PJ Challenge. Za asi tři měsíce jsem napsala jen dvě části. Sama nevím, jestli mě to nebaví nebo je v tom něco jiného. Každopádně na první část mi zareagovaly jen dvě holky, na druhou jenom jedna. Když jsem vám FF k Percymu začala slibovat, všichni - nebo aspoň většina, ok - byli nadšení. Pak ze slibů přejdu na činy, byť pomalé, ale přejdu...feedback skoro nulový. A když si uvědomím, že i ty moje s**čky ze sedmé třídy byly čtenější...
Za to si můžu sama, měla jsem období, kdy jsem dlouho nic nepřidávala, mnozí na mě zapomněli, ale stejně...
Druhá věc, která mě štve, ale pustím ji, i když mě baví, protože mám na práci lepší věci, je Lara. Vážně, to mě zklamalo. Když jsem oznámila v lednu, že nebudu pokračovat, nikdo to nechtěl. Při každé zmínce, že bych s ní začala znovu, byly všichni - stejně jako u té PJ FF - nadšení a chtěli ji, možná mi snad i nakazovali (víte jak to myslím, takové to povzbuzování "Piš!" atd. :D), ať ji zase píšu.
A tak jsem začala...feedback téměř nulový. Again.
Ani netušíte, jak mě to štve. Nejvíc trpí moje pýcha. Laru jsem považovala za to nejlepší, co jsem na blog vymyslela - opět to soudím podle toho, jak byla dřív oblíbená. A teď nic moc. Proč? Vadí vám, že v první kapitole nazvala Winx růžovými pipinami. To byl vždycky její styl...jen je teď trochu dál.
Ale co si budem nalhávat - na všechno mám reakce celkem jen od asi tří lidí. Kdybych byla opravdu svině, řekla bych, že tady a teď ukončuju i WoO a Rei (LS -.- Proč si nemůžu zapamatovat, že jsem to přejmenovala?), jenže já to neukončím. S Larou to není taková tragédie, tu už jsem psala dřív. PJ fanfikce mi asi nejdou, to uznávám sama. Ale WoO chci aspoň dotáhnout ke konci. Rei (LS -.- Verri, běž spát, třeba si to potom konečně zapamatuješ) taky nechám, protože tu už jsem přepisovala tolikrát, že v sobě nedokážu najít sílu skončit s ní ještě jednou. Ironie, co?
Nemyslete si, že to nechápu. Máte taky školu a ne všichni jsou jako já, že si sednou na chvíli k sešitu a hned to umí. Taky není nálada. Podzimní a zimní depky jsou svině (větší svině než já xD). Logicky pak někdo ztrácí na cizí blogy chuť. Ale proč až teď, proč ne vloni nebo předloni, kdy jsem i přesto měla návštěvnost? Co dělám blbě?
Jéžiš, já to asi fakt nezvládnu bez dramatizování. Chovám se jak rozmazlenej fracek, kterýmu rodiče nechtěj koupit vysněnou hračku.

Naah, Verri, přestaň. Stejně si to přečtou zas jen tři lidi.

Jsem zpátky!

13. listopadu 2014 v 14:56 | Verri
Yaaay c:
Ale dneska ještě nic nečekejte, možná ani zítra, musím si všechno nainstalovat zpátky a data se mi budou přetahovat nejmíň čtyři hodiny. A jako už se fakt těším, až si budu instalovat zpátky všechny Sims :'D Víc vám povím jindy, fakt toho mám na nainstalování hodně. BRAMBORUS IS BAAACK! xDDD
Zatím ahoj a držte mi palce, dneska mám třídní schůzky!
Deine Verri-chan x3
(jo, myslím, že se takhle budu podepisovat pod každým článkem xD)

Skype

29. října 2014 v 14:50 | Verri
Včera jsem si udělala už nejmíň po milion prvé Skype. Snad už bych ho mohla začít pořádně používat. Můžete si mě přidat, jestli chcete, ale na videohovory mě nedostanete, maximálně na chat :D Budu dostupná asi vždycky, Skype jsem si nastavila tak, aby se mi objevil rovnou s každým zapnutím PC. Akorát na vás asi budu dlabat, když budu v půlce něčeho veledůležitého...jako například vyvraždění rodin některých postav...né, to zas ne. Teď se docela držím, do LS jsem zatím naplánovala jenom dvě smrti. Co se ostatního týče...hm, píšu jednu...ráda bych řekla knížku, ale mám trochu obavy, že to zůstane v šuplíku (fuj, Verri, šuplíček nesmíš, fuj, fuj, ošklivej pejsek xD)...zkrátka, tam nejspíš umře jedna z hlavních postav. Muhehe. Jo, vy asi chcete tu přezdívku: Verri2212

P.S. Dneska čekejte menší překvapení!

P.P.S. (nebo P.S.S.? xD): Jdu oběhnout SB, nějak jsem na vás zapomněla :D

Malá otázečka

20. října 2014 v 19:35 | Verri
Ahojda :)

Dneska jsem se na kroužku nudila, protože článek jsem dopsala už minulý týden a před pár dny nám ve škole zablokovali Facebook, Webgames a Superhry. -.- Vím, už jsem to zmiňovala milionkrát, ale kdyby někdo nevěděl a teď se divil - už od šesté třídy píšu do školního časopisu :) Nechtělo se mi ještě začínat článek do prosincového čísla, protože nejsem v té správné vánoční náladě, ta přijde až tak kolem jedenáctého listopadu. Vždycky přišla. Chvíli jsem si jen tak bezmyšlenkovitě projížděla staré věci, které jsme dělali při informatice, v duchu jsem se smála svým prvním článkům a pak mě nějak napadlo jít se podívat na e-mail. Přišel mi výpis z TopListu, návštěvnost minulý týden byla 179 lidí. To mi nepřišlo špatné, jenže pak jsem zjistila, že spoustu starých výpisů vůbec nemám přečtených a tak nějak jsem se dostala k minulému...prosinci? Jo, myslím, že to byl prosinec. Teď mi návštěvnost málokdy přesáhne 200 lidí, ale tenkrát...přes 400. Lhala bych, kdybych řekla, že mi na návštěvnosti nezáleží. Když jsem to viděla, zatoužila jsem vidět tyhle čísla znovu.
Vím, proč mi takhle klesla: Spousta lidí už nebloguje, některé už vůbec Winx a svět kolem nich nezajímají a tak. Můžu si za ten pokles ale i sama, kdybych byla aktivnější, taky bych to mohla udržet nad 400 (a možná bych to měla ještě výš). Tím chci říct, že jak to jen půjde, pokusím se každý den něco přidat.

A ta otázka na vás - co bych měla přidávat?

Mám takové tušení, že někdo hned napíše: Laru! Tu vám slibuju už dlouho a ráda bych se k ní brzy dostala. Řekněme tak...na začátku Adventu? Nejdřív bych chtěla trochu hnout s příběhem o Priscille.
PJ FFku plánuju taky, ale taky se k ní dostanu až později. No, ale to neznamená, že bych s tou challengí nemusela přidat. 2/100, really? Myslela jsem, že to půjde rychleji.
A ještě něco. Příběh o Rei neboli Luciakademia Stories, jak jsem to nedávno přejmenovala. Mám rozepsanou jedenáctou kapitolu. Ne, fakt by mě nebolelo, kdybych měla konečně jednu další vypustit na světlo světa, chci říct internetu.

Takže asi tak. Pište, co byste tu chtěli vidět, a já se pokusím vaše přání splnit.
Deine Verri :3

Elferika a Zoey

6. října 2014 v 21:51 | Verri
Tak nakonec napíšu něco i o Elferice (zrzka) a Zoey (blondýna), protože jsem dostala luxusní nápad na Winx fanfikci, který nemůžu jen tak nechat jít. Plus tam budou upíři, takže to double nemůžu nechat jít :D Možná jste si těch dvou všimli už předtím na deviantartu, ale teď jsem je přepracovala. Vypadají tak úplně trochu (to nedává smysl ._.) jinak než předtím.
Elferika je víla fantazie a Zoey je víla pěti živlů - vody, ohně, země, vzduchu a éteru/ducha. U toho posledního si vyberte název, jakej chcete, já radši používám éter :D Používám éter, hm...no, to by se mi občas hodilo, ale zase - hrabe mi už dost.
Jinak, napsala jsem babičce povídku k narozeninám a přečetlo si jí víc lidí, než jen babička, a setkala jsem se se samými kladnými názory, které mě motivovaly k dalšímu psaní. Možná dokonce tuhle neděli přidám další díl Luciakademia Stories (kdo ještě nepostřehl, přejmenovala jsem tak příběh o Rei) :D A měla bych se vrhnout na Priscillu, ať to nedopadne stejně jako s Infinite Energy.
Dost keců, tady to je. A myslete na mě zítra, jdu k zubaři :((

 
 

Reklama

Flag Counter
FLAGcounter od 15.11.2013