Designy blogu

Nový Design: È Già Natale

30. listopadu 2014 v 21:17 | Verri
-PŘEJU VŠEM HEZKÝ ADVENT!-

Mno, abych pravdu řekla, nevím, jestli je tenhle lepší než loňský. Řekla bych, že jsou tak nastejno :D Nějak nemám moc co říct. Musím si jít ještě jednou přeříkat fyziku. Teď bereme elektřinu a fakt mě to strašně baví. Budeme to brát prý až do dubna...pomooooc. Takže tak. Design se mi líbí, akorát jsem doufala, že se mi povede trochu víc. A ano, použila jsem tam obrázek, který jsem použila i na předchozí dva vánoční designy :D
Menší fakt na závěr: Loňský vánoční design se jmenoval Christmas Magic, tenhle se jmenuje È Già Natale. Oboje jsou to názvy té vánoční písničky, která hraje v páté sérii v desátém díle.

JMÉNO: È Già Natale
POŘADÍ: 31.
PROGRAM: Photoshop (CS5)
DOBA VYTVÁŘENÍ: asi hodina
SPOKOJENOST: 100 %
NÁHLED:

Nový design: Wise Owl

15. listopadu 2014 v 15:39 | Verri
Jak jsem slíbila, na novém designu je soviška :33

JMÉNO: Wise Owl
POŘADÍ: 30...ty vogo, už jsem udělala třicet designů. *can't believe it*
PROGRAM: Photoshop
DOBA VYTVÁŘENÍ: Půl hodiny
SPOKOJENOST: 100 %
FONTY: La Pointe's Road, Cambria
ZDROJE: Aztec Pattern - z Googlu, nepamatuju si tvůrce, sovička - z Deviantartu, opět si nepamatuju tvůrce ^^;
NÁHLED:

Nový design: Rei

4. října 2014 v 15:39 | Verri
Počkejte chvíli, na tomhle je něco divného...zkoušela jsem nový styl designů a u nastavování jsem se moc nezapotila. Tak kde se stala chyba? Možná už moje logické myšlení začalo fungovat. Bylo na čase :D
Takže...jop. Něco nového - menu nahoře. Tenhle design se mi strašně líbí, protože je jednoduchej a barevnej zároveň. Myslím, že v tomhle stylu budu pokračovat. Nemám moc co říct, snad jen takový ty kecy, který s designem nesouvisí...ale to už jsem prostě já, ne?
Ještě rychle přehled a jdu se dál pokoušet zbavení se svých menších závislostí, protože, jak jsem už psala, z toho magořím. Nejprv z upírů, potom ze Sailor Moon. Já věděla, že pouštět si asi deset dílů po sobě, protože v televizi nic není, byl špatnej nápad xD A Percyho ani nezmiňuju, na tom jsem závislá už přes půl roku a hrabe mi z toho slušně...:D

P.S. Jop, v té liště nahoře mám sovu...miluju sovy, mám s nima asi pět triček :33

JMÉNO: Rei (jak originální xD)
POŘADÍ: 29.
PROGRAM: Photoshop, Paint Tool SAI
DOBA VYTVÁŘENÍ: 1 hodina cca
SPOKOJENOST: 100 %
ZDROJE: brushe - redheadstock
FONTY: Koala, WhySoSkiny
NÁHLED:

Nový design: Two years of TheBelievix

14. září 2014 v 0:45 | Verri
Jo, taky jsem se dost divila. Dva roky. Na tomhle blogu jsem už dva roky a předtím jsem blogovala ještě skoro celý rok. Tudíž bloguju už cca tři roky celkem. Od šestky. S TheBelievix jsem to chtěla přesně na ty dva roky dotáhnout a myslela jsem, že pak už to pustím. A pustím? Ani náhodou. Po tom všem? Stálo mě to hrozně práce a jen tak to pryč nedám. Možná jednou, až s Winx skončím úplně, protože už teď mě moc nebaví...já vím, já vím, ohraná písnička. Druhému výročí potom zítra věnuju samostatný článek.
Úplně nejdřív jsem tenhle design chtěla nastavit až dneska v předvečer narozenin, takže tak kolem osmé večer, ale nakonec jsem si to rozmyslela. Večer tu bude další kapitola RA:TB (snad jste si už zvykli, že jsem líná psát celé názvy :D) a jen bych vám to tím přenastavováním zprotivila. Ne že by mi nastavení tří částí designu dělalo problémy, ale jeden nikdy neví, co na něj blog narafičí...
Chtěla jsem něco, co by blog tak nějak znázornilo. Logicky Believix, můj milovaný Believix, který i po těch dvou letech miluju úplně stejně. Když o tom takhle mluvím, třeba mám nakonec Winx pořád radši, než si myslím...
JMÉNO: Two Years Of TheBelievixPOŘADÍ: 28.VYROBENO: V PhotoshopuDOBA VYTVÁŘENÍ: Max. hodinaSPOKOJENOST: 100 %ZDROJE: PNG - vk.com/thewinxclub, vk.com/winxclubrus, brushe - redheadstock.deviantart.com a ještě někdo (nepamatuju si), font - Black Rose

Historie designů blogu

8. září 2014 v 12:00 | Verri
Blog za svou téměř dvouletou existenci vystřídal spoustu designů, přesněji 27. Za tu dobu jsem se hodně zlepšila i změnila, tak proč si neudělat takovou menší rekapitulaci? Všechny designy byly tvořeny v Photoshopu, se kterým, ač je to neuvěřitelné, už taky pracuji skoro dva roky. Vzpomínám si, že když jsem to otevřela, vůbec jsem nechápala, co a jak. Ani mi nešlo vložit do otevřeného souboru obrázek v PNG, až po nějaké době jsem přišla na to, že nejdřív musím dát Ctrl+A. Dlouhou dobu jsem ani nevěděla o tom, že Photoshop má něco jako efekty. Nicméně, ani po dvou letech jsem nepřišla na všechno a jsem si jistá, že jestli za nějakou dobu tenhle článek budu dělat znovu, přibudou další a ještě lepší designy :)
P.S. Ne, nezapomněla jsem na č.1. Od toho jsem nenašla screenshot s náhledem. Jo a po rozkliknutí názvu designu se vám objeví článek s hodnocením apod. Takové ty moje kravinky.

-CČ-

Nový design: Dragon Melody

7. září 2014 v 14:54 | Verri
"In the name of planet Melody, I'm gonna punish you!"
Ok, tuhle poznámku jsem si nemohla odpustit. Jenže já si nemůžu pomoct, mně při téhle póze Musa strašně připomíná Usagi/Sailor Moon, když říká: "In the name of the Moon,atd..." :D
Po dlouhé době jsem na design zase dala Winx. Nastavovala jsem ho tak nějak v polospánku včera kolem půlnoci. Tamten předchozí design, i když se mi strašně líbil, už mě nudil, a já navíc strašně chtěla na něco použít tenhle nový oficiální artwork Musy. Hrozně se mi to líbí. Příště...příští design bude překvápko. Ten další bych byla ráda, aby s Winx zase nebyl, ale ještě uvidíme :)

JMÉNO: Dragon Melody
POŘADÍ: 27.
VYROBENO: V Photoshopu
DOBA VYTVÁŘENÍ: 20-30 minut
SPOKOJENOST: 100 %
ZDROJE: Obě PNG - vk.com/winxclubrus, brushe - redheadstock.deviantart.com, textura - sirius-sdz.deviantart.com, font - LaPointe's Road
NÁHLED:

Nový design: Moon Pride

2. srpna 2014 v 14:18 | Verri
Zdravíčko, lidi...
Tak jo, nejdřív se chci opět omluvit za to, jak nehorázně vám lžu. Řeknu, že budu aktivnější - bum ho, objevím se tu až za necelý týden. Nevadí, teď už se snad vracím do starých kolejí. Dneska sem ještě dám něco...snad budou aspoň někteří z vás nadšení.

Kdo Sailor Moon sledujete, asi víte, že Moon Pride je openingem Sailor Moon Crystal. Původně mi ta písnička lezla hrozně na nervy a vůbec se mi nelíbila, postupem času jsem ji začala snášet a teď...miluju jí.

Nejdřív jsem nevěděla, koho na design dát. Winx jsem nechtěla, nic ze své tvorby se mi z jistých důvodů nehodilo. Trochu jsem experimentovala s různýma fanartama k PJ, ale nějak se mi to pořád nezamlouvalo (hlavně jsem nemohla najít nějaký pořádný fanart s Annabeth, který by se mi hodil -.-) Pak jsem si vzpomněla, že dneska je další díl Sailor Moon Crystal a tradá - nápad byl na světě. Není to nic extra, trošku jsem pozapomněla, jak se designy dělají, ale budiž. Stejně se mi docela líbí :D

JMÉNO: Moon Pride
POŘADÍ: 26.
VYROBENO: V Photoshopu
SPOKOJENOST: 100 %
ZDROJE: PNG - Sailor Moon Wiki, brushe - redheadstock, coby17 (deviantart)
NÁHLED:

Nový design: Bubble Spray

31. května 2014 v 20:54 | +Donutka Verri+
Dobroš, zase tak nový není, ale mám nějakou línou náladu a když ono tamten byl celkem super...jenom, a už se zase opakuju, Winx mě zkrátka omrzely. Navíc jsem se konečně prokousala první sérií Sailor Moon, yay! (Vlezlo mi do toho sledování jiných seriálů :D) No, a moje nejoblíbenější sailorka je Sailor Mercury. Takže tak. Recenzi na první sérii se budu snažit přidat co nejdříve. Jen takhle na okraj vám řeknu, že Sailor Moon doporučuju shlédnout. (Ale bacha na japonskej opening, hodně těžko se dostává z hlavy, a napsat s ním písemku na jedničku je skoro nemožné :D)

...počkat, já zase nebudu mít svůj superdlouhý proslov?
...ještě jedno počkat, tohle už je dneska vážně druhý článek?
...zázraky se asi fakt dějí.

JMÉNO: Bubble Spray
POŘADÍ: 25.
VYROBENO: V Photoshopu
SPOKOJENOST: 100 %
ZDROJE: Brushe - redheadstock, psycho--princess, PNG - hier :3
NÁHLED:

Nový design: Bloomin' again

27. dubna 2014 v 20:40 | Verri
Přechodný design, už mě štvala ta růžová a navíc tu byl ten výroční nastavený dlouho. Tenhle je fakt úplně obyčejný, změním ho, až dodělám rekonstrukci. S tou jsem jen tak mimochodem začala teprve dneska, dřív jsem se k tomu nějak neměla. Byly prázdniny, dostali jsme novou češtinářku (a budeme s ní muset vydržet do konce školního roku, protože ta "naše" prý vážně onemocněla), po asi tak pěti letech jsem měla celkem vysoké horečky, pak tu byl taky ten nutný nesmysl příjmací zkoušky, kterého jsem se už pro jistotu začala bát, i když mě čeká až za rok...a tak. Jsem lenoch. Mimochodem, zase jsem si pokonila matiku. Naštěstí učitel říkal, že průměrovat si známky nemáme, že přihlídne trochu i k tomu, jak děláme úkoly a pracujeme o hodinách. To bych mohla být v klidu, ale stejně si nohy na stůl házet nebudu a trochu pohnu. (Koho by zajímal ten průměr - 1,4. Jo, kvůli tomu tak vyšiluju!)
Ještě k tomu jménu - zvolila jsem ho schválně a na design použila Bloomix proto, že v podstatě mám v plánu, aby blog znovu rozkvetl, protože na začátku tohohle roku spíš uschl. Z části za to mohlo možná moje knihomolství, kterému jsem odstranila zábrany a čtu skoro pořád, z části, že trávit čas na dA mě baví víc než na blogu. No, nevadí, už teď mám v hlavě pár nápadů na články, které mi vydrží minimálně do července.

JMÉNO: Bloomin' again
POŘADÍ: 24.
VYROBENO: V Photoshopu
DOBA VYTVÁŘENÍ: Půl hodiny
SPOKOJENOST: 100 %
CREDITS: Tecna, Aisha Bloomix Fairy Couture PNG shared by WinxClubRUS, for background were used brushes by redheadstock, used font - Augustus (ne, nepřehodila jsem na angličtinu omylem)
NÁHLED:

Když už jsem se tedy dostala k rozebrání te rekonstrukce, ještě vás trochu nechám nahlédnout do nových rubrik. Nevím, jestli budu přidávat další, tohle je pravděpodobně všechno.
Tak si to rozebereme.
Winx Club Fanfikce - tam se schovávají všechny dosud vydané fanfikce a příběhy snad kromě Earthries a Last Songu, které jsem vymazala. Ty FFky tu někde pořád jsou, jen už nemají rubriku.
Jednodílné povídky - je to tak, budu občas psát i jednodílovky. Sem budu dávat jak Winx, tak i všechny další jednodílovky. Ráda bych začala psát na Témata týdne, i to bych zkusila na způsob povídek.
Novinky na blogu - tady se schovává ještě rubrika Designy blogu, prakticky tu najdete všechno o tom, jaké pozastavení zrovna mám, s čím bych ráda začala, s čím končím apod.
Recenze na knížky - asi tomu všichni rozumíte.
Recenze na filmy - taky rozumíte, ne?
Zaujalo mě - sem budu dávat odkazy na články a příběhy, popř. obrázky, návody atd., které mě zaujaly. Asi bych z toho udělala pravidelnou rubriku, do které budu přispívat jednou za týden. Vidím to na pátek.
Kecy vymaštěný puberťačky - všechny moje stížnosti na život, názory a úvahy o různých věcech. Asi sem bude spadat všechno, co se nehodí do žádné z ostatních rubrik.
Ze školy - pamatujete na to moje líčení? Svých školních prací bych sem ráda přidávala víc, taky bych se s vámi podělila o moje obrázky, které v sešitu na finanční gramotnost nemají co dělat (Co takové "OM NOM NOM NOM PIZZA"? To mi k tomu předmětu nějak neštymuje.). A nejen to.
Návody - psaný, možná i videonávody (uvažuju i o komentovaných), různé rady...

Takže tak. Teď mi došlo, že stejně budu rubriky přidávat s každým novým příběhem/fanfikcí. Už radši mlčím. Užijte si příští tři/čtyři dny ve škole. Díky bohům, naše ředitelka dostala rozum a další dva pátky máme volno! A přijdu o moje strašně milované hodiny informatiky a finanční gramotnosti! Tak zdar, už fakt mlčím!

A kdo jste neviděl - moje první speedpaint video.

Nový design: 2004, remember?

12. ledna 2014 v 19:45 | Verri
Já si ten rok pamatuju dost dobře, narodila se ségra. Ale to není důvod, proč to tam píšu.
2004. 28. ledna. Itálie. Jinými slovy, 28. ledna 2004 byly Winx poprvé odvysílány.
Yep, už je to deset let.

Tenhle design se mi celkem líbí, zase jsem experimentovala. Ale přiznejme si to - ten vánoční byl lepší. Na únor už mám nápad, kdo viděl pár mých posledních obrázků na dA, tak asi tuší, co by to mohlo být, navíc by mi to mohlo jít ještě celkem hezky s příběhem, takže z toho jsem celkem happy :D
Budu muset předělat celý menu, minimálně tu část s rubrikama, protože se toho dost změnilo. Myslím, že v druhé polovině loňského roku se mi povedlo dosáhnout mého cíle "mít blog víc o vlastní tvorbě než o Winx", a tak už si prostě i fanfikce zaslouží mít v menu větší zastoupení.

JMÉNO:
POŘADÍ: 23.
VYROBENO: V Photoshopu
DOBA VYTVÁŘENÍ: Tak dvě hodiny?
SPOKOJENOST: 98 %
NÁHLED:

P.S. Tak zítra zase do školy -.- Ale tak my se čtyři hodiny z celkem osmi neučíme, nějakej program o drogách či co, a ze zbylých čtyř hodin dvě zabírá výtvarka, jednu němčina a jednu anglina, takže celkem pohoda. Muhehe, musela jsem to napsat :D
 
 

Reklama

Flag Counter
FLAGcounter od 15.11.2013