RPG, anyone?

2. března 2015 v 21:41 | Verri
jo, měla bych se učit na příjmačky

Takže...asi jste už všichni slyšeli o RPG, popřípadě ho sami zkoušeli/aktivně hrajete...
No, nějak mě napadlo podívat se, jaká jsou pravidla a tak všechno a říkám si, že by mě to docela bavilo. Jsem v tom teda úplně nová, nikdy předtím jsem role-playing nezkoušela. Spíš se chci zeptat, jestli byste to někdo nechtěl se mnou zkusit. Uuuh...jak? Kde? Nevím, fakt ne, to bychom se museli domluvit až potom.

Upřímně bych radši začala hrát s někým, kdo taky začíná, než s někým ostříleným, kdo by mi poukazoval na každou drobnou chybku. Už jsem pochopila, že moje postava nerovná se já, nemůžu ovlivňovat postavy ostatních, Mary Sue/Gary Stu jsou postavy na prd (protože dokonalost neexistuje) (ale tohle jsem věděla už dávno)...ale stejně. Někde jsem četla, že RPG je jako hrát si s panenkama. Já si s panenkama sice hrála dlouho, ale stejně...(ježiš, co mám s tou frází? ._.) Vím, že existují velké RPG stránky (výraz profesionální asi nebude od věci), ale já bych radši začala na něčem menším. Teda, nechci říct na menší stránce, ale spíš třeba jenom přes chatroom nebo tak něco. Jo, a taky se mi nechce hrát za originální postavy z knih (na něco takového jsem narazila taky, nevím, jak je to časté, ale radši to připomenu), ale to asi chápe každý, kdo semka chodí už dýl. Radši si vymýšlím svoje vlastní postavy. Někdy mi přijde, že jsem tím přímo posedlá. *podívá se na sešit vedle sebe, hrdě přejede očima svoje nejnovější OCs a musí si dát za pravdu*
↑ Zmatené, co? ._.

Tak abych to shrnula: Jsem v tom nováček, úplně nezkušená, nedotčená. Radši bych něco malého, nechci se hned hrnout na velké stránky s milionem pravidel, kterým jako nováček tak úplně nerozumím. A radši bych hrála za svojí vlastní postavu.

Ještě by asi bylo dobré zmínit, co jsem ochotná hrát, což?
Percy Jackson/Bohové Olympu (radši Tábor Polokrevných než Jupiter :))
Harry Potter
Sailor Moon
Winx Club (předem upozorňuju, že v takovém případě budu asi hodně protivná tím, že budu odmítat uznat události páté série + výše)
Vampýrská akademie (popř. i Pokrevní pouta, ale z těch jsem zatím přečetla jen 1. díl)
Škola noci (tu si ale budu muset přečíst znova, protože jsem už všechno zapomněla + poslední dva díly jsem vůbec nečetla xD)
Divergence /možná/
Hunger Games /možná/

Tak pište a když tak dávejte klidně rady ;) :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ells Ells | 3. března 2015 v 19:07 | Reagovat

*Prekonáva euforický záchvat, ktorého pôvod nevie, čomu dávať za vinu. Akonáhle ju to prejde, začne sa šialene hlásiť.*
Uznávam, hrám aktívne síce len jedno RPG, ale myslím, že ich poznám o dosť viac a mám pocit, že pre začiatočníkov je lepšie začať s RPG, ktoré má pravidlá viacej rozvinuté, but nevermind. Inu, každopádne sa hlásim, hoci dopredu upozorňujem na svoju neschopnosť napísať postavu za relatívne krátku dobu a schopnosť vymýšľať denne dvadsať postáv.
Ale späť k téme, rada by som to skúsila(síce až také skúšanie to nebude) a dúfam v úspech ^^
A áno, uvedomujem si, že blog veľmi nekomentujem, ale prisahám, že sem chodievam.:D

2 Cami Cami | 4. března 2015 v 22:04 | Reagovat

No tak já jsem naprostý začátečník v RPG :D ani pomalu nechápu, jestli se má hrát z pohledu postavy nebo vypravěče :DD a vymýšlení postav miluju *_* především v  Percym nebo BO, Harrym, Labyrintu, Divergenci... ^^ :D ale nemám blog...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Flag Counter
FLAGcounter od 15.11.2013