Forgive me, it's over

6. března 2015 v 18:49 | Verri
(Jooo, anglický nadpisy už dávno nejsou v módě. No, já na módu vždycky kašlala.)

Omlouvám se, ale sami už musíte nějakou dobu vidět, že s tímhle blogem už je to delší dobu horší. Jsou chvíle, kdy mám hroznou chuť zase sem jít, přidat milion článků. Tak sem jdu...něco málo přidám...a to je všechno. Pak se na pár dní odmlčím a píšu zase až ve chvíli, kdy mě ta nálada popadne. Já vím, že to asi dělá každý, ale v těch chvílích "mezi" přemýšlím o tom, že skončím. Proč? Protože mě to už nebaví. Svoje nejlepší dny má blog dávno za sebou.

Důvodů bych mohla najít spoustu. Nikdo už sem nechodí, psát FFky mě nějak přestává bavit (není nad něco, co je 100 % vaše :))...a jestli mám zajet do sentimentálnosti (nebo jinýho divnýho cizího slova), už si nepřipadám jako Verri. Asi tak vám to povím.
Omlouvám se všem, co čekali další díl Lary, LS nebo jiné fanfikce. Nebude to. Asi nikdy.Všechno jednou končí, ale třeba je tohle nový začátek něčeho jiného.
Možná jsem teď jenom citově nebo tak nějak mimo, ale před čtrnácti dny skončilo něco mně milého. Je to pryč. Nechci to blíže rozepisovat, ale nějak mě to vnitřně změnilo, i když to možná není poznat na první, druhý ani třetí pohled. Jako by to byla jakási dělící čára.Dobře, už zase zajíždím do dementních úvah, které nikoho nezajímají.Takže ještě jednou: Tímhle asi někoho zklamu, je mi to jasné. Omlouvám se.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 luc!k luc!k | Web | 7. března 2015 v 13:35 | Reagovat

tak za a)já tu chodím pořád za b)jestli tě to už nebaví tak asi nemá cenu tě tady nějak přemlouvat za c)tvoje ''staré''příběhy se mi líbí pořád :-)

2 Eva Eva | 7. března 2015 v 19:38 | Reagovat

Bezva, jdu skočit z mostu. Ne to sice ne, ale jsem z toho na prášky. Je mi to líto, ale zase tě chápu, že už tě to nebaví. Na tvůj blog jsem chodila několikrát denně pokud to bylo možné. :-(  :-)

3 BenG BenG | 8. března 2015 v 21:37 | Reagovat

Bude to škoda pokuď skončíš, chodím tu rád  :-)  :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Flag Counter
FLAGcounter od 15.11.2013