Březen 2015

Silná vůle?

13. března 2015 v 16:14 | Verri
Jo, tak přesně ta mi chybí.

Ne, tohle není článek o tom, že se vracím. Slyšeli jste někdy o vzkazích se záhrobí? (Určitě ano.) Jo, tak přesně něco takového tady teď dělám.

Už dlouho mě psát blog zas až tolik nebralo, ale když jsem před týdnem skončila, nečekala jsem, že mi to bude chybět. Tady jsem vždycky vyventilovala nějaký svoje blbosti, který se mi usídlily v hlavě. Teď? Kam s nima? Do deníčku? Hehe, ten si jaksi nevedu už od sedmé třídy.
Je to přesně jako takové to...berete něco jako samozřejmost, moc si toho nevážíte, možná vám to leze na nervy...a pak je to najednou pryč a vy byste to vrátili zpátky, protože jakkoliv hloupé to bylo, teď vám to chybí.

Tenhle blog je mrtvej. S tím se smiřte. Ale chci začít odznova. Bude to teda nějakou chvíli trvat - přijímačky za dveřma. Poslední dobou na ně svádím všechno, ale je fakt, že jsem z nich dost ve stresu (i když mi všichni tvrdí, že nemusím být...YOU WON'T CHANGE MY PARANOID MIND :D)
Kde jsem to skončila...jo tady...takže začnu znovu. Na blogspotu. Přemýšlela jsem nad nějakým smysluplným a dechberoucím jménem, ale nakonec jsem se rozhodla pro absolutní pitomost. insane-owl.blogspot.cz
Šílená sova, jako proč ne, že jo? :D
Zatím mám zaškrtnuto, že blog je viditelný jenom pro autory, takže vy se tam podívat nemůžete, ale až se mi povede udělat něco jako design (když jsem to otevřela poprvé, koukala jsem na to jako...no, šílená sova :D), tak to odškrtnu. A před náma je víkend, takže to snad nastavím brzo.

Tak teda...zatím ahoj a uvidíme se na novém blogu c:

Forgive me, it's over

6. března 2015 v 18:49 | Verri
(Jooo, anglický nadpisy už dávno nejsou v módě. No, já na módu vždycky kašlala.)

Omlouvám se, ale sami už musíte nějakou dobu vidět, že s tímhle blogem už je to delší dobu horší. Jsou chvíle, kdy mám hroznou chuť zase sem jít, přidat milion článků. Tak sem jdu...něco málo přidám...a to je všechno. Pak se na pár dní odmlčím a píšu zase až ve chvíli, kdy mě ta nálada popadne. Já vím, že to asi dělá každý, ale v těch chvílích "mezi" přemýšlím o tom, že skončím. Proč? Protože mě to už nebaví. Svoje nejlepší dny má blog dávno za sebou.

Důvodů bych mohla najít spoustu. Nikdo už sem nechodí, psát FFky mě nějak přestává bavit (není nad něco, co je 100 % vaše :))...a jestli mám zajet do sentimentálnosti (nebo jinýho divnýho cizího slova), už si nepřipadám jako Verri. Asi tak vám to povím.
Omlouvám se všem, co čekali další díl Lary, LS nebo jiné fanfikce. Nebude to. Asi nikdy.Všechno jednou končí, ale třeba je tohle nový začátek něčeho jiného.
Možná jsem teď jenom citově nebo tak nějak mimo, ale před čtrnácti dny skončilo něco mně milého. Je to pryč. Nechci to blíže rozepisovat, ale nějak mě to vnitřně změnilo, i když to možná není poznat na první, druhý ani třetí pohled. Jako by to byla jakási dělící čára.Dobře, už zase zajíždím do dementních úvah, které nikoho nezajímají.Takže ještě jednou: Tímhle asi někoho zklamu, je mi to jasné. Omlouvám se.

RPG, anyone?

2. března 2015 v 21:41 | Verri
jo, měla bych se učit na příjmačky

Takže...asi jste už všichni slyšeli o RPG, popřípadě ho sami zkoušeli/aktivně hrajete...
No, nějak mě napadlo podívat se, jaká jsou pravidla a tak všechno a říkám si, že by mě to docela bavilo. Jsem v tom teda úplně nová, nikdy předtím jsem role-playing nezkoušela. Spíš se chci zeptat, jestli byste to někdo nechtěl se mnou zkusit. Uuuh...jak? Kde? Nevím, fakt ne, to bychom se museli domluvit až potom.

Upřímně bych radši začala hrát s někým, kdo taky začíná, než s někým ostříleným, kdo by mi poukazoval na každou drobnou chybku. Už jsem pochopila, že moje postava nerovná se já, nemůžu ovlivňovat postavy ostatních, Mary Sue/Gary Stu jsou postavy na prd (protože dokonalost neexistuje) (ale tohle jsem věděla už dávno)...ale stejně. Někde jsem četla, že RPG je jako hrát si s panenkama. Já si s panenkama sice hrála dlouho, ale stejně...(ježiš, co mám s tou frází? ._.) Vím, že existují velké RPG stránky (výraz profesionální asi nebude od věci), ale já bych radši začala na něčem menším. Teda, nechci říct na menší stránce, ale spíš třeba jenom přes chatroom nebo tak něco. Jo, a taky se mi nechce hrát za originální postavy z knih (na něco takového jsem narazila taky, nevím, jak je to časté, ale radši to připomenu), ale to asi chápe každý, kdo semka chodí už dýl. Radši si vymýšlím svoje vlastní postavy. Někdy mi přijde, že jsem tím přímo posedlá. *podívá se na sešit vedle sebe, hrdě přejede očima svoje nejnovější OCs a musí si dát za pravdu*
↑ Zmatené, co? ._.

Tak abych to shrnula: Jsem v tom nováček, úplně nezkušená, nedotčená. Radši bych něco malého, nechci se hned hrnout na velké stránky s milionem pravidel, kterým jako nováček tak úplně nerozumím. A radši bych hrála za svojí vlastní postavu.

Ještě by asi bylo dobré zmínit, co jsem ochotná hrát, což?
Percy Jackson/Bohové Olympu (radši Tábor Polokrevných než Jupiter :))
Harry Potter
Sailor Moon
Winx Club (předem upozorňuju, že v takovém případě budu asi hodně protivná tím, že budu odmítat uznat události páté série + výše)
Vampýrská akademie (popř. i Pokrevní pouta, ale z těch jsem zatím přečetla jen 1. díl)
Škola noci (tu si ale budu muset přečíst znova, protože jsem už všechno zapomněla + poslední dva díly jsem vůbec nečetla xD)
Divergence /možná/
Hunger Games /možná/

Tak pište a když tak dávejte klidně rady ;) :D

Music Monday: Our Solemn Hour

2. března 2015 v 18:15 | Verri |  Hudba
Už jsem se zmínila, že u mě nejspíš začalo ustupovat popové období a víc se mi teď začíná líbit trochu tvrdší hudba? Mám pocit, že už jsem to psala, ale to je fuk, napíšu to ještě jednou :D Táta byl docela mile překvapen, když jsem mu to řekla. Ptala jsem se ho na nějaké skupiny, zpěváky atd. a on mi doporučil Within Temptation. Poprvé za celých patnáct let svého života musím uznat, že má táta vkus na hudbu :D Jejich písničky jsem si oblíbila hrozně rychle a teď neposlouchám téměř nic jiného. Tohle je jedna z mých nejoblíbenějších :)

P.S. Místo toho, abych dělala něco smysluplnýho, vymýšlím si Harry Potter OCs a potom si chci vytvořit pár nových Percy Jackson OCs :D
Flag Counter
FLAGcounter od 15.11.2013