Další kecy, protože na nic jinýho se nezmůžu

19. února 2015 v 19:55 | Verri |  Moje kecy
Pravda bolí. Ehe. No, tohle asi moc nebolelo. Ale fakt...teď všechno dávám do přípravy na příjmačky. Když se potřebuju "nadopovat", jdu si přečíst knížku, a potom si jdu pracovat na něčem svým.
Ale jinak...jo, na bezvýznamný tlachání si čas najdu vždycky.

Takže čím začít? Dočítám Hunger Games. Dneska nebo zítra už je budu mít přečtený. Je to...absolutně epický *o* Už mi chybí snad jen sto stránek, možná míň, a začínám pociťovat starý známý pocit...chci tu knížku dočíst, ale zároveň nechci, protože bude konec.
Jenom tak mimochodem, tuhle se mi zdál sen o tom, že jsem se do hladových her taky dostala. Jediný, co si z toho snu pamatuju, je, že jsem si povídala s borovicí. S borovicí. Nebyla borovice náhodou Thalia z PJ? Joo, asi bych si od čtení měla dát pauzu. Ale nedám. Až dočtu HG, pustím se do prvního dílu Pokrevních pout. A pak mám ještě ke čtení celou Divergenci + tři další knížky. Snad mi to vydrží, než vyjde Krev polobohů. Daaaamn. Už se nemůžu dočkat. Aspoň trochu mi to zpříjemní poslední týdny před příjmačkama...stresuju se, ale nemám z nich strach (logika, co? :D). Z těch, co se dělají na školu, kam chci víc, vůbec ne. Čeština - cajk. Matika - trochu těžší čtvrtletka, když to tak vezmu. Ty zkušební testy mi nedělaly takový problém, jak jsem se bála. Spíš se bojím Scií. Jako druhou školu jsem si psala gympl. Scia z češtiny si zkoušíme docela často při hodinách. Jsou...no, debilní, mám-li to říct otevřeně. Zvládám to, ale podle mě je to zbytečně složitý. Obecný předpoklady jsem zkoušela jednou. Nemám z nich dobrý pocit. A nemám ani pocit, že to, co v nich je, by nějak prověřilo, že jsem způsobilá ke studiu na gymplu. A matika? Eheee. Jestli se mi nepodaří dostat se na tu první školu, pravděpodobně jsem v háji. Ale tak...snad to bude dobrý. Jo. Určitě. I větší paka se dostaly na střední.
Koho by to zajímalo, na té první škole jsem si vybrala obor knihovnické a informační služby :))

A jinak...moje ségra si myslí, že jsem se zbláznila, můj táta si myslí, že přicházím k rozumu, mojí mámě je to jedno. O čem mluvím? Poslední dobou mě začíná docela brát rock. Nechápu, proč jsem to dřív neměla ráda...spíš nesnášela, tbh. Nechcete mi poradit nějaký dobrý kapely, zpěváky, zpěvačky...cokoliv? :D Já totiž z tohohle žánru neznám téměř nic :D

Mimochodem, chtěla jsem se na něco zeptat. Jsem jediná, kdo si v duchu představuje sebe + nějakou postavu z knížky, kterou jsem zrovna posedlá? Myslím tím...že spolu třeba chodíme do školy, známe se...většinou se to stočí k tomu, že spolu začneme chodit...
Já vím, blbá otázka, asi každá fangirl to zažívá :D
A další otázka...to jsem fakt jediná, komu Butterflix přijde nudný a předvídatelný? Proč předvídatelný? Vzpomeňte si na Believix. Sirenix. Bloomix. Napadlo by vás, že budou vypadat zrovna takhle? Mě třeba ne. A pak je tu Butterflix - šaty, které vypadají jako motýlí křídla. Jak...nečekané. Hodně lidí vyzdvihuje, že Winx konečně vypadají jako opravdové víly. A to je další důvod, proč se mi to nelíbí. Protože já si Winx neoblíbila proto, že vypadaly jako opravdové víly. Zvonilka a spol. mě nikdy nebraly. No, jsem zvědavá na trailer, pak budu soudit víc. Ale přísahám vám...nedají tam Roxy a já budu řádit jak vyšinutá.
Teda...budu řádit...u psaní jedný FF, kterou mám v plánu už dlouho.
Přemýšleli jste už někdy o tom, jak by byla Roxy skvělá, kdyby se obrátila ke zlu a začala osnovat pomstu proti vílám?
Ne?
Tak si počkejte. Protože jestli se v traileru neobjeví - nebo objeví, ale jenom tak na půl milisekundy - začne na té pomstě pracovat. Aspoň v mojí FF.
Ale abych pravdu řekla, dřív než motýli se mi při jméně Butterflix vybaví spíš máslo, protože BUTTER.

Heh. Jo, a nechlubila jsem se ještě s tím, jak dopadla češtinářská olympiáda. Jsem na 10.-15. místě. Mám 20 bodů a od 1. místa mě dělily snad jen 4 body nebo co...tak mi to říkala učitelka. Naštve to, no... :D Ale stejně jsem na druhou stranu spokojená. Prý je to dost dobrý výsledek. A motivovalo mě to. To je hlavní. :)

Nekontroluju to, protože jsem na to moc líná. Sorry za všechny překlepy, nesmysly a věty, které nedávají smysl, protože jsem je ukončila v polovině a hned navázala něčím jiným :D
Your absolute idiot
eh...I meant...
Verri
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eva Eva | 20. února 2015 v 9:31 | Reagovat

No, mám to stejně. Jakékoliv postavy ať z filmů nebo knížek. A ohledně BUTTERflixu, máslo je na prvním místě, motýli na druhém :-D

2 luc!k luc!k | Web | 20. února 2015 v 15:20 | Reagovat

já to vyřešila ,že jdu na dva gymply a když mě nepříjmou na jeden tak na tom druhým dělám jen pohovor :-D
HG je boží knížka! Divergence+dlaší knížky taky ♥

Ne nejsi jediná..mě se ted' zdá o jednom klukovi z knížky ale jinak jsem podle všech normální :-D  8-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Flag Counter
FLAGcounter od 15.11.2013