Únor 2015

10 věcí, které se mi nelíbí na Sailor Moon Crystal

28. února 2015 v 19:18 | Verri
Tenhle článek mě napadl dneska cestou z Budějovic. Mám ráda spoustu knížek, seriálů, filmů..., ale vždycky se najde něco, co mi vadí, nesnáším to, nelíbí se mi to, přestože celkově to žeru.
A ty věci bych mohla sepsat. U některých takových oblíbenců (ano, plánuji víc takových článků) možná najdu víc než deset věcí. *Všichni asi víme, jaký seriál, nebo spíš jeho novější série myslím*

A teď už teda k jádru pudla. Sailor Moon Crystal, nejnovější verze Sailor Moon (netřeba představovat, což?), začala vloni v červenci. Spoustě fanouškům (alias Moonies) se to vůbec nelíbí. K těm já nepatřím, já se do toho zažrala už při prvním díle. Jenže přesto...ne všechno se mi líbí.

Může obsahovat spoilery, tak nebrečte, že jsem vás nevarovala.
To seřazení neznamená, že jednička mě štve nejvíc, desítka nejmíň. Spíš je to tak, jak mě to napadalo psát.
Jo, a teď když to po sobě čtu...občas to není ani tak "co se mi nelíbí". Spíš připomínka nebo tak něco. (Hlavně bod sedm.)

-CELÝ ČLÁNEK-

Season 7 trailer

27. února 2015 v 17:10 | Verri
Uuuh...no. No thanks.
(Btw. to jsou ještě ty Stelliny "vtipy" typu "We need new outfits" v módě?)

Další kecy, protože na nic jinýho se nezmůžu

19. února 2015 v 19:55 | Verri |  Moje kecy
Pravda bolí. Ehe. No, tohle asi moc nebolelo. Ale fakt...teď všechno dávám do přípravy na příjmačky. Když se potřebuju "nadopovat", jdu si přečíst knížku, a potom si jdu pracovat na něčem svým.
Ale jinak...jo, na bezvýznamný tlachání si čas najdu vždycky.

Takže čím začít? Dočítám Hunger Games. Dneska nebo zítra už je budu mít přečtený. Je to...absolutně epický *o* Už mi chybí snad jen sto stránek, možná míň, a začínám pociťovat starý známý pocit...chci tu knížku dočíst, ale zároveň nechci, protože bude konec.
Jenom tak mimochodem, tuhle se mi zdál sen o tom, že jsem se do hladových her taky dostala. Jediný, co si z toho snu pamatuju, je, že jsem si povídala s borovicí. S borovicí. Nebyla borovice náhodou Thalia z PJ? Joo, asi bych si od čtení měla dát pauzu. Ale nedám. Až dočtu HG, pustím se do prvního dílu Pokrevních pout. A pak mám ještě ke čtení celou Divergenci + tři další knížky. Snad mi to vydrží, než vyjde Krev polobohů. Daaaamn. Už se nemůžu dočkat. Aspoň trochu mi to zpříjemní poslední týdny před příjmačkama...stresuju se, ale nemám z nich strach (logika, co? :D). Z těch, co se dělají na školu, kam chci víc, vůbec ne. Čeština - cajk. Matika - trochu těžší čtvrtletka, když to tak vezmu. Ty zkušební testy mi nedělaly takový problém, jak jsem se bála. Spíš se bojím Scií. Jako druhou školu jsem si psala gympl. Scia z češtiny si zkoušíme docela často při hodinách. Jsou...no, debilní, mám-li to říct otevřeně. Zvládám to, ale podle mě je to zbytečně složitý. Obecný předpoklady jsem zkoušela jednou. Nemám z nich dobrý pocit. A nemám ani pocit, že to, co v nich je, by nějak prověřilo, že jsem způsobilá ke studiu na gymplu. A matika? Eheee. Jestli se mi nepodaří dostat se na tu první školu, pravděpodobně jsem v háji. Ale tak...snad to bude dobrý. Jo. Určitě. I větší paka se dostaly na střední.
Koho by to zajímalo, na té první škole jsem si vybrala obor knihovnické a informační služby :))

A jinak...moje ségra si myslí, že jsem se zbláznila, můj táta si myslí, že přicházím k rozumu, mojí mámě je to jedno. O čem mluvím? Poslední dobou mě začíná docela brát rock. Nechápu, proč jsem to dřív neměla ráda...spíš nesnášela, tbh. Nechcete mi poradit nějaký dobrý kapely, zpěváky, zpěvačky...cokoliv? :D Já totiž z tohohle žánru neznám téměř nic :D

Mimochodem, chtěla jsem se na něco zeptat. Jsem jediná, kdo si v duchu představuje sebe + nějakou postavu z knížky, kterou jsem zrovna posedlá? Myslím tím...že spolu třeba chodíme do školy, známe se...většinou se to stočí k tomu, že spolu začneme chodit...
Já vím, blbá otázka, asi každá fangirl to zažívá :D
A další otázka...to jsem fakt jediná, komu Butterflix přijde nudný a předvídatelný? Proč předvídatelný? Vzpomeňte si na Believix. Sirenix. Bloomix. Napadlo by vás, že budou vypadat zrovna takhle? Mě třeba ne. A pak je tu Butterflix - šaty, které vypadají jako motýlí křídla. Jak...nečekané. Hodně lidí vyzdvihuje, že Winx konečně vypadají jako opravdové víly. A to je další důvod, proč se mi to nelíbí. Protože já si Winx neoblíbila proto, že vypadaly jako opravdové víly. Zvonilka a spol. mě nikdy nebraly. No, jsem zvědavá na trailer, pak budu soudit víc. Ale přísahám vám...nedají tam Roxy a já budu řádit jak vyšinutá.
Teda...budu řádit...u psaní jedný FF, kterou mám v plánu už dlouho.
Přemýšleli jste už někdy o tom, jak by byla Roxy skvělá, kdyby se obrátila ke zlu a začala osnovat pomstu proti vílám?
Ne?
Tak si počkejte. Protože jestli se v traileru neobjeví - nebo objeví, ale jenom tak na půl milisekundy - začne na té pomstě pracovat. Aspoň v mojí FF.
Ale abych pravdu řekla, dřív než motýli se mi při jméně Butterflix vybaví spíš máslo, protože BUTTER.

Heh. Jo, a nechlubila jsem se ještě s tím, jak dopadla češtinářská olympiáda. Jsem na 10.-15. místě. Mám 20 bodů a od 1. místa mě dělily snad jen 4 body nebo co...tak mi to říkala učitelka. Naštve to, no... :D Ale stejně jsem na druhou stranu spokojená. Prý je to dost dobrý výsledek. A motivovalo mě to. To je hlavní. :)

Nekontroluju to, protože jsem na to moc líná. Sorry za všechny překlepy, nesmysly a věty, které nedávají smysl, protože jsem je ukončila v polovině a hned navázala něčím jiným :D
Your absolute idiot
eh...I meant...
Verri

S7 exclusive promo

13. února 2015 v 17:05 | Verri
Všechny mé naděje byly vyhozeny do povětří...
Ta písnička...to, jak vypadají...ty zvířata (nějaký noví Pokémoni, či co?)...proč je to tak...dětský? :( Navíc říkali, že bude stará dobrá animace :( No co, aspoň to debilní CGI už tam není.


Malý update

13. února 2015 v 16:57 | Verri |  Novinky na blogu
Takže :D

Dneska jsem na procházce přemýšlela a došla k docela fajn závěru. LS psát budu a tu novou věc taky. Nějak už se s tím poperu. (U toho nového budu muset sice víc promyslet postavy, aby nebyly tak podobný, ale to nevadí. Vymýšlet nové a nové postavy mě baví.) Takže tak. Ve zbylých čtyřech minutách jdu psát a potom letím na YT. Proč? Dneska bude trailer k sedmé sérii!

Další přiznání aneb proč už dlouho nebylo LS

12. února 2015 v 16:05 | Verri |  Novinky na blogu
Protože to nepíšu. Protože ať dělám, co dělám, stejně to nějak nejde. Nejradši bych celou druhou sérii úplně vyškrtla, jenže pak by to asi nebylo takové, jak bych si to představovala. Anebo bylo? Hm...můžu to zkusit. Můžu z toho zkusit udělat "trilogii", nebo jak tomu chcete říkat. To bych mohla. Dokonce se mi ten nápad zamlouvá. Jenomže...se mi nezamlouvají postavy.
Zase ve mně promluvil ten debilní perfekcionista -.-
Prostě jsem přemýšlela (aktivita, kterou by mi někdo měl zakázat) a došla jsem k tomu, že ty postavy by mohly být trochu jiné. Trochu líp vymyšlené. Ne teda až do takových detailů, jako jsem si teď vymýšlela Semprix Club (klikněte a uvidíte, ale zdaleka tam není všechno) - tam jsem si třeba vymyslela i to, jakou mají velikost oblečení a bot, zkrátka blbosti, které nikoho a vlastně ani mě nezajímají. Nejhorší je, že většina super věcí, které mě k většině příběhů napadnou, přijdou až příliš pozdě.

Music Monday: too lazy to go to youtube and find a song

9. února 2015 v 17:35 | Verri |  Hudba
Asi tak...přišly prázdniny a na mě přišla lenost. Né...já si můžu dovolit bejt líná, když jsme celý odpoledne sáňkovali a potom dělali obrovskou kouli (původně na sněhuláka) s tím, že jsme ji nejdřív valili dolů z kopce a potom nahoru. Jop.

Fanart Friday: The Boys Remake - colored version

6. února 2015 v 20:27 | Verri
Tentokrát fanart s klukama z Percyho Jacksona/Bohů Olympu (: Už se nemůžu dočkat posledního dílu...i kdyby to dopadlo nějak dobře (jakože to dopadne, tím jsem si jistá :D), i kdyby mi neumřela žádná oblíbená postava (pochybuju)...stejně budu brečet, prostě proto, že to skončí :( :/ (Ne, tohle nebyla výzva k psaní spoilerů. Opovažte se mi prozradit byť jen jedinou stránku!)

Nejlepší je na tomhle obrázku Nico :D Toho nejde nemilovat :3DCL: 4. kapitola

6. února 2015 v 20:11 | Verri |  FF: Disaster Called Lara
"Paráda!" vykřikla jsem nadšeně. Cítila jsem to. Moje magie, ať už to bylo cokoliv, byla probuzena. Luskla jsem prsty. Kufr se otevřel. A ještě jednou. Všechno oblečení se do něj naskládalo. Fantazie. Byla jsem připravena na cestu. Anebo ne. Zívla jsem. Budu muset trénovat. Kouzlení je náročná disciplína...
Krátce poté, co jsem skopala deku z postele a upadla do spánku, něco mě probralo. A já si vlastně ani nebyla jistá, jestli spím, anebo sním.
Ale bylo to kruté.

Olympiáda z češtiny...

5. února 2015 v 18:24 | Verri |  Moje kecy
Jak už napovídá název článku, dneska jsem byla na okresním kole češtinářské olympiády. Ani nevím, jak jsem se tam dostala, ale ze školního kola jsem postupovala z prvního místa - skoro plný počet bodů za mluvnickou část, všech deset bodů za slohovou. (Páni, to je ale div, když píšu téměř každý den!)
No, zkrátka a dobře, okresu jsem se mohla vyhnout jenom v jediném případě, a děkuji, sebevraždu spáchat vážně nechci. Před osmou jsem přešlapovala před jednou táborskou školou a čekala na svojí...ehm...spolusoutěžící? xD Nakonec se ukázalo, že ona už byla uvnitř, tak pro mě musela dojít, protože jinak bych tam stepovala ještě teď - a ani by mi nebylo divný, že už je ta škola nějak tichá. Nějaké její kamarádky z jiné školy nás dovedly do jídelny, kde se olympiáda konala. Řeknu vám, svatá moje základka, tady bych se asi ztratila. Jeden z důvodů, proč se mi vůbec nechce jít pryč, je i ten, že v naší škole se zorientujete rychle a nemůžete se ztratit. Všechno hned najdete. (To je obrovská lež, vážení. Já třeba zjistila až letos, kde je školní kuchyňka. No co, v předchozích třech letech jsme nikdy o pracovkách vařit nešli. A kuchyně - ani kuchyňka - není zrovna místo, které bych vyhledávala. Se svými kulinářskými schopnostmi...)
Usadila jsem se ke stolu a čekala, až mi přinesou zadání. A snad ho ani nosit neměli. Učitelka mi půjčovala domů zadání nějakých starších ročníků češtinářský olympiády, abych si trochu ozkoušela, co tam asi tak bude za úkoly. Samozřejmě - doma mi to šlo a říkala jsem si, že postupu se nevyhnu. Netížilo mě to - zatím. Ten pocit typu "Do p**ele, ale mně se tam vůbec nechce!" vždycky dorazí později. (Ano, nesnáším účast v takovýhle soutěžích. A je pro mě mučení, když mě někam takhle pošlou.)
Potom...na letošní zadání civím asi stejně, jako by na něj civěl cizinec. No dobře, to asi ne. Ale některý úkoly mě docela překvapily. A myslím, že jsem tam napsala dost kravin. To vokno mi taky zrovna nepomohlo.
Výsledky jsem zatím neviděla, snad budou zítra nebo co, ale v jedné věci už jsem si jistá a jsem z toho happy: Nebudu muset jít na krajský kolo, protože nic extra jsem nepředvedla.
Nicméně z toho slohu nadšená nějak nejsem. Téma bylo "Nebojte se, my jenom strašíme" nebo tak něco. Naštěstí jsme si mohli sami vybrat, jestli chceme úvahu, popis, vypravování...vybrala jsem si úvahu. Až si jí ta porota přečte, budou se mi snažit pomoct, totiž dostat mě do blázince. Ale což. Je to za mnou. Jen jsem si naivně - tak jako vždycky - myslela, že téma bude něco ve smyslu "Setkání s oblíbenou fiktivní postavou". Tam by mi nejvíc času zabralo rozhodování, o kom psát. Zpětně se divím, že jsem nešla do starého známého vypravování...no, teď už to neovlivním.

No, školy dost. Zítra jdu naposledy, potom jsou prázdniny. A v sobotu mám svátek. Vyšlo mi to hezky - svátek, začátek prázdnin, další díl SMC :3 Jak já už se nemůžu dočkat Sailor Pluto! Hodně jsem četla, že se lidem nelíbí, jak v Crystal vypadá, ale mě připadá super. Ostatně...mě se SMC hodně líbí. Jé, o tom jsem vám slíbila článek, co? Tak jo. Jdu se na to vrhnout!
Flag Counter
FLAGcounter od 15.11.2013