Music Monday: Outer Senshi Theme

26. ledna 2015 v 20:19 | Verri |  Hudba
Nemám slov. Prostě v celém vesmíru neexistuje nějaká lepší přeměňovací písnička, tím jsem si jistá. Je to sice už asi tak dvacet let starý kousek, ale to neznamená, že je to míň luxusní. Je to skvělý, chytlavý a...no jo, žeru to. :D
Kdybyste se mě zeptali, jestli mám radši Inner senshi (vnitřní) nebo Outer senshi (vnější), bez váhání řeknu, že Outer - tedy Uranus, Neptune, Pluto a Saturn. Proč? No, připadají mi mnohem temnější, drsnější a tajemnější. Když jsem vloni na celé anime koukala poprvé a pak začala číst mangu (snad to skloňuju dobře xD), docela mě naštvalo, že nebyly v SuperS sérii. Ale co už, dneska je tu Sailor Moon Crystal. Vážně doufám a přeju si, aby udělali i třetí, čtvrtou a pátou sérii.

KECY ABSOLUTNĚ OD TÉMATU V CELÉM ČLÁNKU!

Teď sleduju zase Winx. Jop, od začátku do konce, teda...od první až do čtvrté série, protože dál už mě to fakt nebaví. Tenhle víkend jsem projela všech 26 dílů 2. série. Ano, všech 26, ne, nedělám si srandu. Před spaním si vždycky představuju všelijaký kraviny, který se nikdy nesplní (ale bylo by to fajn :3), a najednou...moment, moment, ty hlasy...vždyť to zní jako Rai English xD Z toho vyplývá, že nic se nemá přehánět.
Je zajímavé, že o tom už jsem se přesvědčila několikrát, a stejně jsem nepřestala. Minulý víkend jsem četla Vampýrskou akademii - Krvavý slib. Čtvrtý díl v sérii a můj nejoblíbenější. Tu neděli jsem přečetla většinu knížky...a paranoia na sebe nenechala dlouho čekat. Stejně jako když jsem to četla prvně. A když už jsme u té VA a před chvílí jsem zmínila angličtinu...
Ve škole teď při angličtině máme téma "Crime" neboli "Zločin". Dneska napsal učitel na tabuli otázku: What would you be afraid of? Nebo něco takovýho. Zkrátka, z čeho byste měli strach. Měli jsme to prodiskutovat ve dvojicích. Ne, nebudu vám tu přepisovat, co jsem řekla, napíšu vám, co se mi honilo v hlavě. (Mělo to být k tématu, což se mým šíleným myšlenkám zase tak úplně nepovedlo.)
"What would I...that's simple. If Strigoi followed me home, I would be f*ckin' scared. I would run to church. No, no. I wouldn't, that's too far. I don't wanna be a dinner. And that f*ckin' undead vampire can't walk in sun, so it would be definitely at night. Damn. I would be really scared. Okay, so I would just go home and hope somebody is waiting for me. Somebody...why somebody, I know exactly who would be the best in this situation. I can see that clearly: Dimitri would protect me from that damn Strigoi. No need to be afraid. Wait, so I'll have to think up something different...s*it. That was such an awesome story."
Dobře, dobře, nepamatuju si to takhle do detailů, ale pamatuju si, co jsem vymyslela při anglině, a pak už ten zbytek nebyl tak složitej xD I "scénář" jsem si pamatovala docela dobře. (Kraviny v hlavě udrží, ale jeden hloupej vzoreček na fyziku ne.) A ano, při angličtině (a nejenom při angličtině) mám tendence přemýšlet anglicky. Je to divný, nebo je to důkaz mojí "geniality"? xD
No, pro jistotu překlad:
"Co bych...to je jednoduchý. Kdyby mě Strigoj sledoval domů, byla bych k***vsky vystrašená. Běžela bych do kostela. Ne, ne. Neběžela bych, to je moc daleko. Nechci být večeře. A ten z****enej nemrtvej vampýr nemůže chodit na sluníčko, takže by se to rozhodně stalo v noci. Zatraceně. Fakt bych se bála. Ok, takže bych prostě šla domů a doufala, že na mě někdo čeká. Někdo...proč někdo, vím přesně, kdo by byl v témhle situaci nejlepší. To vidím živě: Dimitrij by mě ochránil před tím zatraceným Strigojem. Není důvod, proč se bát. Počkat, takže musím vymyslet něco jinýho...k**va. To byl ale skvělej příběh."
Jo, takže asi tak. Kdo nečetl VA, tak možná bude mít trochu problém pochopit, o jakejch Strigojích nebo o jakým Dimitrijovi mluvím, ale kdo četl, tak myslím, že chápe dokonale. (Proč musí takhle úžasní kluci/chlápci/příslušníci opačnýho pohlaví existovat jenom v knížkách? :( -.-)
Mimochodem...už mi věříte, že jsem sprostá jak dlaždič? A to tohle ještě nic moc není. Stačí, aby mi zamrznul počítač (jako před chvílí xD) a už to lítá. (Jo, holka, nemáš mít otevřeno spoustu velkejch souborů najednou. Ale ne, ty si nenecháš říct, a chudák Bramborus to potom od*ere.)

No, to jsem zase odbočila. Tenhle týden můžete čekat ještě něco jako "Moje dojmy z první série SMC" a možná taky ten seznam nejdivnějších posedlostí. (Upřímně, teď když se tak koukám na to, co jsem tu sepsala...upíři by měli být na prvním místě o_o)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Coudy Coudy | 26. ledna 2015 v 21:33 | Reagovat

Ahoj, na jaké stránce to sleduješ, nebo stahuješ ? :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Flag Counter
FLAGcounter od 15.11.2013