Leden 2015

Fanart Friday: Mischief in managing

30. ledna 2015 v 14:38 | Verri |  Fanart Friday
Než se někdo začne vyptávat, proč není fanart friday s Winx: jednoduše. Už jsem to vysvětlovala. Tenhle blog už není jenom o Winx ;)

Jsem tu jenom na skok. (Popravdě jsem vůbec dneska na blog nechtěla jít, ale pak jsem si vzpomněla, že je pátek a měla bych jít prohrabat svoje Favourites na Deviantartu :D)

Takže, no...taky je tak milujete? :33 xD Nehorázně jsem brečela u posledního dílu...DCL: 3. kapitola

26. ledna 2015 v 21:30 | Verri |  FF: Disaster Called Lara
Húúú, koukejte, k čemu jsem se dokopala! Nevím, jestli jsem to už zmiňovala, ale v téhle verzi bude Lara mnohem bezcitnější. To jen, kdybyste se divili, proč v téhle kapitole udělala to, co udělala.
"P-poslouchej, holčičko," vykoktala. Miluju, když ji dokážu vykolejit. Počkat - já vlastně miluju, když dokážu kohokoli vykolejit. "To se nebude opakovat. Nikam už tě nepustím. Mluvila jsem o tom s tatínkem, byl naštvaný, že mu volám do Šanghaje, říkal, že to bude zase hrozně drahé, a když jsem mu vypověděla, co jsi zase dělala, naštval se ještě víc. Zítra večer se vrací z té konference domů, bude si s tebou chtít taky promluvit."
"To je všechno hrozně hezký, mami, ale nechceš mi říct, co tak hroznýho jsem prováděla? Mám okno," uculila jsem se nevinně, jako kdyby to moje hříchy mělo trochu odlehčit.
"Jen pojď hezky dolů," ušklíbla se matka. "A než sejdeš ze schodů, přemýšlej, jak se chovat, protože k policajtům už pro tebe znovu nepůjdu."

Music Monday: Outer Senshi Theme

26. ledna 2015 v 20:19 | Verri |  Hudba
Nemám slov. Prostě v celém vesmíru neexistuje nějaká lepší přeměňovací písnička, tím jsem si jistá. Je to sice už asi tak dvacet let starý kousek, ale to neznamená, že je to míň luxusní. Je to skvělý, chytlavý a...no jo, žeru to. :D
Kdybyste se mě zeptali, jestli mám radši Inner senshi (vnitřní) nebo Outer senshi (vnější), bez váhání řeknu, že Outer - tedy Uranus, Neptune, Pluto a Saturn. Proč? No, připadají mi mnohem temnější, drsnější a tajemnější. Když jsem vloni na celé anime koukala poprvé a pak začala číst mangu (snad to skloňuju dobře xD), docela mě naštvalo, že nebyly v SuperS sérii. Ale co už, dneska je tu Sailor Moon Crystal. Vážně doufám a přeju si, aby udělali i třetí, čtvrtou a pátou sérii.

KECY ABSOLUTNĚ OD TÉMATU V CELÉM ČLÁNKU!

Rozhodla jsem se

23. ledna 2015 v 23:32 | Verri |  Novinky na blogu
Jo, rozhodla, a jsem zvědavá, jak dlouho mi to vydrží. (Dokud se zase perfekcionista ve mně neozve, že bych to mohla mít víc uhlazený a bůhvíco všechno.)

Zůstávám tady. Nechávám si tenhle blog. Kdybych si založila nový, sice bych mohla napsat 2012-2015, ale nebylo by to tak úplně ono. Jenom téma blogu se mění. Teď to bude vážně všehochuť...mišmaš...říkejte si tomu, jak chcete. Prostě - moje malé posedlosti.
Přesně tak, toho nápadu jsem se nevzdala (a ani se ho nevzdám, hehehe). Přestože blog se bude pořád jmenovat thebelievix, protože jméno nejde změnit, všude, kde se to dá, přepíšu TheBelievix a věci týkající se Winx na My Little Obsessions.
A co tu bude? No, ráda bych tu fakt měla kousek od všeho, co mám ráda. A chtěla bych se - ještě jednou - pokusit o ty povídky, recenze apod. Znovu začnu s Fanart Friday a Music Monday. Znovu - doufejme - začnu psát LS. Přiznávám se rovnou a nebudu to nijak obcházet, od minulého týdne jsem s tím nehnula. Nechtělo se mi...z důvodů, který radši zůstanou utajený, protože byste mě už fakt měli za magora. (Souvisí to s tím, že jsem...prostě posedlá určitými věcmi. Co takhle článek Mých deset nejdivnějších posedlostí? :D) Ale tak dobře - LS bude. Jednou. Až se přes ten důvod dostanu. Snad v únoru.
Tu PJ challenge už jsem vzdala. Totálně. Jednak mě to nebavilo, jednak...no, tyhle věci mi psát nejdou. Číst to můžu, ale napsat něco založeného na tom? No waaay. To nejde. Možná nějaký další divný blok.
Pris, mimochodem, pozastavuju. Sekla jsem se, to zaprvé, a zadruhé...no dobře, taky už mě to tak moc nebaví. Na Laru bych se chtěla v nejbližší době zase vrhnout, protože Lara a její způsob přemýšlení mi vždycky zvedne náladu.
A jinak nevím, co bych vám ještě mohla slíbit. Za chvíli jdu nastavit nový design.P.S. Mimochodem, včera jsem zkoukla první dva díly anime Vampire Knight...je to boží! Už jen z toho důvodu, že je to o upírech, ale je to úplně jinak boží než třeba moje milovaná Vampýrská akademie nebo Škola noci :3Toť zatím vše. c:

Uvažuju...

18. ledna 2015 v 17:34 | Verri
Takže abych to měla z krku.

Minulý týden jsem se pod vlivem toho, že jsem si pustila jednu písničku a bla, bla, bla, zbavila svojí nepochopitelné nesnášenlivosti k Winx. Zase jsem si je víceméně oblíbila a zase to trochu připomínalo staré časy. To sice jo. Dokonce jsem našla i novou chuť psát blog.
Jenomže mě přepadla známá otázka: A proč blog o Winx, když máš dva a půl milionu věcí radši?

Je to tak. Už jsem na to přišla. Že mi to teda trvalo. Tohle není konec. Vlastně se tu určitě ještě objevím. Jenom jsem tak uvažovala...a co kdybych si založila nový blog? Dávala bych tam všechno a nemusela bych žít pod stínem toho, že blog má "winxí" jméno. (Jo, na tom mi záleželo. Perfekcionista, no.) Co si představit pod výrazem všechno? Prostě všechno - FFky, recenze, krátké povídky, úvahy, nesmyslné shluky slov (=popůlnoční nesmysly)...
Uvažovala jsem už i nad jménem. Líbil by se mi tenhle název: my-little-obsessions
Neboli moje malé posedlosti, což naprosto sedí. Zatím jsem jenom hloupá patnáctiletá puberťačka, která se o nic moc nemusí starat. (Až na to, aby udělala příjmačky.) Holka, která je většinu času úplně mimo, ale snaží se nedávat to najevo. Odlétá si do svého světa snů, který je poskládaný z jejích oblíbených knih, seriálů a filmů. Je to místo, kde si přetváří události z těch zmíněných věcí tak, aby se jí víc líbily. Například když umře oblíbená postava, ve svém světě si ji vzkřísí. (K těm posledním dvěma větám...jinými slovy...headcanon je mocná zbraň. xD)
Je divný o sobě mluvit ve třetí osobě, tak přejdu zase do normálního vyjadřování. (Tak normálního, na jaké se já zmůžu.) Zkrátka a dobře, když se nad tím zamyslím, občas si tím vším připadám posedlá. Tím a ještě dalšími věcmi - sovami, boybandy, anime, kreslením, psaním,...takže tak. Proto se mi zdá, že by ten název seděl naprosto dokonale. Moje malé posedlosti. Blog jedné posedlé fanynky. No, to si dokážu představit.

Jasně, mohla bych vám to oznámit jako hotovou věc, přijít s tím, že mám nový blog a nazdar, ale...já se vás chci zeptat, jak se vám to jméno líbí, popřípadě jestli máte lepší nápad. Anebo jestli mám zůstat. (Jenže to přemlouvání by bylo zbytečný, protože já už jsem stejnak rozhodnutá - buď nový blog, nebo konec :D)
Na novém blogu bych to trochu ošulila, napsala bych, že blog sice byl založen v roce 2015, ale je to jenom reinkarnace blogu, který byl založen už roku 2012. A do dolního boxu bych si furt psala 2012-2015. Reinkarnace blogu...na co já ještě nepřijdu.
*odchází civět na plochu, protože jí v tuhle chvíli nic lepšího nenapadá*
*navíc čas strávený koukáním na super obrázek je dobře strávený čas*
*eh, tak já už radši půjdu...*

Stalkers, stalkers everywhere o.O

15. ledna 2015 v 21:30 | Verri |  Moje kecy
Kdysi dávno (v červnu) jsem semka házela koncept svojí slohovky na téma "Jak si představuju svojí budoucnost."
Čas od času se podívám, jaké byly na blogu nejčtenější články.
Pokaždý je tam tohle.
Do tyče, koho zajímá, jak si naivní magorka vysnila idylickou budoucnost? :D

Ale myslíte, že se situace změnila, když už jsem o půl roku starší? Naopak. Ještě naivnější představy. Ale já je miluju a nebudu se jich vzdávat, přestože vím, že se asi nesplní =3 Ano, asi. Co není, může být ^^
Což mi připomíná (ono to spolu ani tak moc nesouvisí, ale stejně mi to připomíná) sen, který se mi zdál asi v pondělí nebo tak nějak. Asi jste to už taky někdo zaregistroval: Strašně ráda si svoje postavy zakládám na svých oblíbených postavách z knížek, filmů, anime... Anebo jim jen drze čórnu jména, což je ještě častější. Čistě náhodou se mi stalo, že jednu postavu jsem si pojmenovala po jednom mém oblíbenci z jedné knížky, kterou jsem četla asi ve čtvrté třídě (dávné to časy...). A čistě náhodou to samé jméno měla i moje další oblíbená postava z jiné knížky, kterou jsem četla vloni. A samozřejmě, shodou dalších debilních náhod a zákonu schválnosti ta postava umřela. A já to hrozně obulela...no co, v mém headcanonu žije dál. Headcanon řeší všechno.
Jenže já jsem po ní pořád měla pojmenované OC. A plánovala jsem ho zabít taky. Le zlozvyk numero uno. *uklofne si kousek ruský zmrzliny a píše dál*
A tak se mi tuhle v noci zdál sen, kde...zkrátím to, kde mě prostě ta postava prosila, abych jejího jmenovce nezabíjela. Ano, teď se asi smějete a říkáte si, že bych se asi vážně měla léčit. A já vím, že měla, jenže se mnou nikdo nesouhlasí. Vlastně na tom snu nebylo nic extra zajímavého krom toho, že něco takového se mi zdálo poprvé. Jop. A víte, jak ten sen skončil? Slíbila jsem, že tu svojí postavu přejmenuju a zabiju jí pod novým jménem.
Divnej sen. Ale docela pěknej. Ne každou noc si popovídáte s někým, koho jste v knížce absolutně hltali...a autor se vám pak odměnil tím, že vám vašeho oblíbence zamordoval. Ach jo. Takový sny - divný, a přesto pěkný - se mi líbí a mám je ráda. Nevěřím na snáře a výklady snů, ale něčeho jsem si všimla. Když se mi zdá - řekněme třeba o nějaké knížce - můžu očekávat, že se do ní v nejbližší době zblázním. Vždycky to vyšlo. Film, knížka, seriál, klip, anime, manga, zpěvák...cokoliv.

Jop...další random kecy. Kdybych napsala Pris anebo Laru, bylo by to mnohem lepší a smysluplnější...
*odchází se učit na fyziku. er rovná se ró krát el děleno es...debilní vzorečky, fakt že jo.*
*sranda, odchází se debilně žulit nad svojí složkou "ABSOLUTNĚ NEJLEPŠÍ FANARTY".*

Luciakademia Stories: Love Bonds - 1. kapitola

11. ledna 2015 v 22:21 | Verri |  FF: Luciakademia Stories
Když pominu Next Generation aneb moje začátky s Winx fanfikcemi, tak je tohle asi nejkratší kapitola, kterou jsem kdy napsala :D Patřila k ní ještě dost dlouhá část, která už je vyprávěna normálně z Reiiny perspektivy, jenže tam jsem se jaksi sekla v jednom bodě. Budu na to muset ještě mrknout, celkově se mi to nezamlouvá. Bude to až druhá kapitola.
Ale tohle se mi líbí. Na tuhle část jsem hrdá, abych pravdu řekla.

Takže tohle je druhá série, Love Bonds neboli Pouta lásky. Snad se vám to bude líbit. Co jsem si psala menší poznámky k dalším kapitolám, možná to místy bude hodně, hodně zajímavé :D (A pokud ten název svádí k pomyšlení, že těmi zajímavými místy myslím 15+ scény...ne, ty tam nebudou, sorry.)


Winx Club - Superheroes

10. ledna 2015 v 22:37 | Verri |  Hudba
Teď budu sentimentální. Hodně sentimentální. Jestli je to to správný slovo. U těhle cizích jeden Verri nikdy neví.
Tahle písnička pro mě hrozně znamená. Jako malá jsem chvíli Winx sledovala, potom mě přestaly bavit a potom v šesté třídě je začali dávat na Barrandově. Začala jsem se na ně koukat, brzo jsem si začala hledat na internetu další díly. V tu dobu jsem ještě nadávala, že nic není v češtině. (Dneska skáču radostí, když najdu film/seriál v originále. Český dabing? Pokud není jiná možnost, tak dobře, ale jinak nikdy.) Narazila jsem na čtvrtou sérii anglicky s titulky. Zamilovala jsem si...všechno. Děj, nepřátele, přeměny (viz název blogu :D) a hlavně písničky. A tak vlastně začalo celé moje bláznovství s magií. Předtím jsem na ní věřila, ale to nebylo ve srovnání s tím, co přišlo s tou čtvrtou sérií Winxek, nic.
Superheroes...ta písnička mi vždycky dodala víru, když jsem myslela, že horší už to být nemůže. Nejenom v životě, ale i u samotného seriálu. Nick Winx zkazil, už to nejsou ty moderní víly, které jsem jako malá hltala. Spíš pipiny, které se mohou měnit ve víly. Třetí film, i když už s Nickem dělaný nebyl, jsem moc nepřekousla, na druhou stranu to trochu připomínalo ty staré dobré Winx. Plus pár luxusních hlášek :D (Ale nesmířím se s tím, že Stella je Belieberka -.- :D) V sedmou sérii moc nadějí nevkládám. A posledních čtrnáct dní...no, chtěla jsem s tím seknout, vzdát to, všechno zahodit. (A způsobit někomu infarkt.)
A dnes...pracuju si na profilu jedné OC, dělám ho hezky do detailů, najednou se rozhodnu, že bych mohla vypsat i všechny její útoky a obranná kouzla. Otevřu Winx wiki, abych se inspirovala. (I když...jak se tak koukám, názvy těch útoků mi spíš připomínají názvy útoků ze Sailor Moon...kdyby se to přeložilo do češtiny, nedávalo by to moc smysl :D) Tady vystupuje na povrch moje puntíčkářství - začnu počítat, kolik tak zhruba těch kouzel ke každé přeměně Winx mají. No, a tak si píšu, vymýšlím, dochází mi pomalu playlisty, a tak otevřu složku s písničkama Winx. Složku, do které jsem už pěkně dlouho nevlezla, čemuž nerozumím, protože ty písničky jsou dobrý, i když seriál už moc ne. Narazím na Superheroes a je to jako kouzlo vymazávající paměť...
Proč jsem s tím vůbec chtěla seknout? Jo, všechno se to zase vrátilo a já mám zase chuť psát Winx FFky, i když to nemá na to, s jakou radostí píšu *něco*. Fakt už bych tomu mohla vymyslet jméno. A stejně bych tomu seriálu měla bejt aspoň vděčná, kdyby ta moje náhlá "láska" zase odešla. Díky nim jsem založila blog, zlepšila se ve psaní, začala digitálně kreslit, zlepšila se v kreslení na papír, vlastně jsem díky nim začala koukat i na Sailor Moon...zatraceně, to je toho tolik?! Jo, já jednou budu mít hezký vzpomínky na pohádky z dětství.


...ehm, proč tu zase píšu takovou slohovku? -.- xD

Další nesmysly

10. ledna 2015 v 0:25 | Verri |  Moje kecy
...protože je po půlnoci! xD

Původně jsem tohle vůbec nechtěla psát...vlastně už jsem nechtěla psát vůbec nic. Teda...chtěla, ale ne sem.
Chápete. Konec, šmitec, šlus. Beztak...jo, pořád ta samá písnička.

Měla bych být rozhodnější.

Dobře, přiznávám, zase depky, ale i kdybych je neměla, to napsané výše by bylo stejné. (Jen by to bylo trochu veselejší. Asi.) Mám tyhle úmysly...skončit a nechat blog být...už mnohem dýl.
A vy byste neměli depky, kdyby vám umřelo hodně oblíbených postav najednou? Někdy si přeju, aby některé filmy tak dokonale nekopírovaly knížku. (Což ale neplatí u Percyho. Tam by klidně mohli knížku napodobit víc. Ve dvojce mi chybí ta "morčecí" záležitost. Ale fakt bych chtěla, aby natočili i Prokletí titánů. Protože Nico...je prostě Nico <3)

No, nějak nevím, o čem bych ještě mohla psát. Btw. už jsem dočetla Hádův chrám. A teď to čekání na poslední díl. Geez. Taky to máte s knížkama tak, že je chcete dočíst, ale nechcete je dočíst, protože potom bude konec? xD Já pořád. All day, all night. A navíc ještě...tím dílem skončí celá série...asi si zítra půjdu nakoupit kapesníky do zásoby.

Tak dobrou.

Dělám si srandu, jdu si pustit svoje oblíbený díly ze 3. série Sailor Moon. Proč? Protože Outer Senshi. To mluví za všechno.

Reality is too small for a dreamer...
Verri
Flag Counter
FLAGcounter od 15.11.2013