Říjen 2014

no fajn :'(

30. října 2014 v 19:28 | Verri |  Moje kecy
Do prdele.
Jo, budu sprosta. Od vcerejsiho vecera je neco s Bramborusem Acerem I. Takhle pres mobil to nechci vysvetlovat, ale proste...je to v hajzlu. Objevila se mi i BSoD, ze ktere mam uprimne hruzu. Netusim, co s tim je. Moje jedina nadeje, ze se s tim neco udela, je tata, musim cekat do zitrka, dneska ma sluzbu, snad mi pak pomuze. Jinak Bramborus pomaze do opravny...bojim se, ze o vsechno prijdu. Mrzi me to.
No, co tim chci rict: zejtra se uvidi. Pokud s tim neco bude, asi blog ceka pozastaveni. Verim a doufam, ze o nic neprijdu, ale jestli to bude naopak... :(

P.S. Kdo je Bramborus Acer I.? Tak jsem pojmenovala svuj notebook. Jo, jsem magor.

DCL: Úvod

29. října 2014 v 19:34 | Verri |  FF: Disaster Called Lara
PŘEKVAPENÍ!
Moc si vás rozmazluju...řekla jsem, že Lara bude až na začátku adventu, ale nakonec začíná o měsíc dříve. Dobrá, dobrá, ani já sama jsem prostě nevydržela. Nečekejte, že to bude přepsání toho "starého" příběhu. Ještě uvidíme. Liší se to i maličko od toho, co jsem psala do toho článku o narozeninách blogu. Určitě mám v plánu "zabudovat" tam zase Valtora. (Protože si myslím, že by neodolal dalším kopancům od firmy Kopance kamkoliv s.r.o. xD)

Skype

29. října 2014 v 14:50 | Verri |  Novinky na blogu
Včera jsem si udělala už nejmíň po milion prvé Skype. Snad už bych ho mohla začít pořádně používat. Můžete si mě přidat, jestli chcete, ale na videohovory mě nedostanete, maximálně na chat :D Budu dostupná asi vždycky, Skype jsem si nastavila tak, aby se mi objevil rovnou s každým zapnutím PC. Akorát na vás asi budu dlabat, když budu v půlce něčeho veledůležitého...jako například vyvraždění rodin některých postav...né, to zas ne. Teď se docela držím, do LS jsem zatím naplánovala jenom dvě smrti. Co se ostatního týče...hm, píšu jednu...ráda bych řekla knížku, ale mám trochu obavy, že to zůstane v šuplíku (fuj, Verri, šuplíček nesmíš, fuj, fuj, ošklivej pejsek xD)...zkrátka, tam nejspíš umře jedna z hlavních postav. Muhehe. Jo, vy asi chcete tu přezdívku: Verri2212

P.S. Dneska čekejte menší překvapení!

P.P.S. (nebo P.S.S.? xD): Jdu oběhnout SB, nějak jsem na vás zapomněla :D

Luciakademia Stories: The Balance - 5. kapitola

23. října 2014 v 21:14 | Verri |  FF: Luciakademia Stories
Jak jsem slíbila, tentokrát už pod novým jménem c: Jinak, moje básnické schopnosti radši komentovat nebudeme, okay? Vím, že se to ani moc nerýmuje, ale to je fuk. Tohle bylo to nejlepší, na co jsem se zmohla xD

Whisper Of Oceans - 6. kapitola

22. října 2014 v 21:01 | Verri |  FF: Whisper Of Oceans
Olé, olé, a jedemé...ne, nic jsem nekouřila ani nepila xD Mám dneska docela dobrou náladu, i když po té písemce z matiky, co jsme psali, bych asi neměla být tak nadšená...psali jsme z krácení lomených výrazů a nemám z toho moc dobrý pocit. Asi i proto, že na matiku sedím s klukem, který mívá tak jako já většinou dobré známky a tentokrát jsme se ve výsledcích trochu rozcházeli. Ale tak...píšeme teď každý týden a mám takový neblahý pocit, že po prázdninách nám učitel zase hned nějakej test dá. Ale co. Aspoň se tam ty trojky a tak ztratí. Navíc mamka říká, že je dobře, že píšeme tolik, aspoň se líp připravíme na příjmačky. Sebechvála smrdí, ale přesto se pochválím - mám z matiky zatím samý jedničky a jednu dvojku. No, takže se vlastně stresovat nemusím. To je jedno.
Jinak tahle kapitola je asi malinko kratší. Musím se v tom trochu pocvičit, protože pořád protahuju a protahuju. Tak už klikejte na CČ, bránit vám v tom nebudu :D

Magnus Chase and the Gods of Asgard: POPIS!

21. října 2014 v 20:28 | Verri |  Moje kecy
asdfghjklgsghrtgklsgqlgtrzzhbvc...nemůžu se dočkat xDD Mám k Vánocům/narozkám/prostě v prosinci slíbeno "Bohové Olympu - Hádův chrám" a pokud to stihne vyjít v češtině (fakt nevím, kdy to má vyjít u nás xD) ještě před Vánoci, tak i Blood Of Olympus. Chci to a zároveň nechci, protože to bude už úplný konec. Budu si muset zavolat k baráku sanitku, protože si myslím, že u poslední stránky zkolabuju. Já ještě konec nechci a i když můžu pořád číst FFky, které by byly o tom, co se dělo po BO...to už nebude ono :D No, tak jako tak, do půlky příštího roku to mám přečtené a pak budu muset čekat, v Americe tohle vyjde až na začátku října 2015, takže u nás zase ještě o "trochu" později...néé, už teď se nedočkavostí celá třesu, co budu dělat pak, až dočtu Blood Of Olympus? Moment, na to je jednoduchá odpověď - našetřím si na ty knížky s Egyptem. (Kane Chronicles nebo tak nějak? Nechce se mi to hledat a z hlavy název nevím :D A ještě abyste to po mně chtěli česky.) No, to je fuk, tohle byla jen ukázka, jak dokážu být do některých věcí blázen.


A komu by se nechtělo klikat na odkaz, tady to máte okopírované:

Magnus Chase has always been a troubled kid. Since his mother's mysterious death, he's lived alone on the streets of Boston, surviving by his wits, keeping one step ahead of the police and the truant officers. One day, he's tracked down by an uncle he's never met-a man his mother claimed was dangerous. His uncle tells him an impossible secret: Magnus is the son of a Norse god. The Viking myths are true. The gods of Asgard are preparing for war. Trolls, giants and worse monsters are stirring for doomsday. To prevent Ragnarok, Magnus must search the Nine Worlds for a weapon that has been lost for thousands of years. When an attack by fire giants forces him to choose between his own safety and the lives of hundreds of innocents, Magnus makes a fatal decision. Sometimes, the only way to start a new life is to die . . .
Jsem až moc líná překládat to, ale snad si s tím poradíte ^-^ I can't waaaait!

Bloomix & opening 6. série česky...

20. října 2014 v 19:54 | Verri |  Hudba
Nemusím snad opakovat, jak milý vztah mám k českému dabingu od Nickelodeonu a k jeho písničkám, jediné, co se mi jakž takž líbilo, byl jejich Sirenix. No, Bloomix tak povedený nebyl, ale není nejhorší. Abych pravdu řekla, třeba ani jeden ruský Bloomix se mi vůbec nelíbí, připadá mi, že jsou oba zpívané strašně falešně. (Ale postavte k mikrofonu Verri a tradá, máte ještě něco horšího)
Opening radši ani komentovat nebudu, ten mi prostě přijde hroznej...

Malá otázečka

20. října 2014 v 19:35 | Verri |  Novinky na blogu
Ahojda :)

Dneska jsem se na kroužku nudila, protože článek jsem dopsala už minulý týden a před pár dny nám ve škole zablokovali Facebook, Webgames a Superhry. -.- Vím, už jsem to zmiňovala milionkrát, ale kdyby někdo nevěděl a teď se divil - už od šesté třídy píšu do školního časopisu :) Nechtělo se mi ještě začínat článek do prosincového čísla, protože nejsem v té správné vánoční náladě, ta přijde až tak kolem jedenáctého listopadu. Vždycky přišla. Chvíli jsem si jen tak bezmyšlenkovitě projížděla staré věci, které jsme dělali při informatice, v duchu jsem se smála svým prvním článkům a pak mě nějak napadlo jít se podívat na e-mail. Přišel mi výpis z TopListu, návštěvnost minulý týden byla 179 lidí. To mi nepřišlo špatné, jenže pak jsem zjistila, že spoustu starých výpisů vůbec nemám přečtených a tak nějak jsem se dostala k minulému...prosinci? Jo, myslím, že to byl prosinec. Teď mi návštěvnost málokdy přesáhne 200 lidí, ale tenkrát...přes 400. Lhala bych, kdybych řekla, že mi na návštěvnosti nezáleží. Když jsem to viděla, zatoužila jsem vidět tyhle čísla znovu.
Vím, proč mi takhle klesla: Spousta lidí už nebloguje, některé už vůbec Winx a svět kolem nich nezajímají a tak. Můžu si za ten pokles ale i sama, kdybych byla aktivnější, taky bych to mohla udržet nad 400 (a možná bych to měla ještě výš). Tím chci říct, že jak to jen půjde, pokusím se každý den něco přidat.

A ta otázka na vás - co bych měla přidávat?

Mám takové tušení, že někdo hned napíše: Laru! Tu vám slibuju už dlouho a ráda bych se k ní brzy dostala. Řekněme tak...na začátku Adventu? Nejdřív bych chtěla trochu hnout s příběhem o Priscille.
PJ FFku plánuju taky, ale taky se k ní dostanu až později. No, ale to neznamená, že bych s tou challengí nemusela přidat. 2/100, really? Myslela jsem, že to půjde rychleji.
A ještě něco. Příběh o Rei neboli Luciakademia Stories, jak jsem to nedávno přejmenovala. Mám rozepsanou jedenáctou kapitolu. Ne, fakt by mě nebolelo, kdybych měla konečně jednu další vypustit na světlo světa, chci říct internetu.

Takže asi tak. Pište, co byste tu chtěli vidět, a já se pokusím vaše přání splnit.
Deine Verri :3

Whisper Of Oceans - 5. kapitola

17. října 2014 v 21:18 | Verri |  FF: Whisper Of Oceans
No jo, já vím, zase to tu flákám, ale když on nějak vůbec není čas...

Magic isn't over yet...

12. října 2014 v 21:14 | Verri |  Moje kecy
Magie ještě neskončila...
Vím o sobě, jsem prostě takovej ten typ, kterej bude zvažovat plusy a mínusy až do chvíle, kdy už bude pozdě něco rozhodovat. Je jedno, jestli je to kvůli škole nebo jenom uvažuju, jestli si pustím další díl *insert name of the anime here*, nebo si půjdu zahrát nějakou hru, nebo sednu k učebnici a začnu se šprtat na příjmačky. Naah, nebudu vám nic nalhávat, tahle myšlenka mě ještě nikdy nenapadla, ale asi by měla. Mám takovej pocit, že duben už je za rohem. Zase přeháním. Ale když už mluvíme o střední, taky se nějak nemůžu rozhodnout.
No, o tomhle jsem psát nechtěla. Včera jsem našla pár klipů z MOTA v angličtině. Byla jsem hrozně happy z toho, že ho nenadaboval Nick, ale vrátil se Rai English dabing. I když to byl hrozný nezvyk. (A Stella má ráda Biebera :X)
Měla jsem v plánu jít už spát, ale nějak mě to dostalo do nálady, že jsem si projížděla různé stránky a blogy o Winx a dostala jsem se k takovému kanálu na Youtube...Winx Club Dissected nebo tak nějak. Když jsem znovu viděla ty staré dobré Winx z prvních čtyř sérií, nemůžu říct, že se mě to nedotklo. Myslela jsem, že ta éra už je za mnou, jsem teď víc na anime (a upíry <3) - a není. Znovu jsem dostala chuť pustit si celý seriál od začátku. Poslední dvě série možná jsou o ničem, ale první čtyři byly fajn. Dobře, první tři byly úplně best. Čtvrtá byla super taky, ale na jiný způsob. To všechno a tak...a hádejte, co se stalo? Přesně ták. Zase jsem změnila svoje rozhodnutí, že s Winx končím.Ať si jsou pátá a šestá série o ničem. Ať si tam Winx jsou růžové lady, jak je nazvala moje ségra. Je mi to jedno. Můj náhled na předchozí řady to už znovu nezmění. Stay strong, stay Winx.Víte, teď to zase vnímám trochu jinak. Všímám si jiných věcí, než jsem si všímala předtím. A hlavně už neřeším prkotiny, aspoň co se Winx týče. Jen doufám, že se to zase nezmění během příštích dvou týdnů. A modlím se, aby sedmá série byla nad moje očekávání. Která jsou velice nízká. To víte, Verri je velice optimistická duše.
A nakonec písnička. Kdo by neměl rád písničky?Na to, že zítra je pondělí a jsem ve škole až do půl čtvrtý, jsem dneska trochu veselá, ne? Nevadí. To je dobře. Když jsem veselá, všechno jde líp. Snad na tom budete tak dobře, jako já :)
Flag Counter
FLAGcounter od 15.11.2013