Březen 2014

Sedmá série: První novinky

25. března 2014 v 19:03 | Verri
Je to už pár měsíců, co Iginio Straffi potvrdil sedmou sérii. To bylo první a poslední, co jsme o ní věděli. Ale změnilo se to teď. Dneska. A mám takové příjemné tušení, že se blýská na lepší časy. Že by to bylo tím, že Nickelodeon dal od Winx ruce pryč?
Je to možné. Každopádně, tohle je tweet...status...jakkoliv se říká zprávě na vk.com, která se pošle na zeď. Věřím, že je to pravda, protože vk.com/winxclubrus byli první, kdo přišel s Bloomixem. O pár dní později iTunes zveřejnili k předobjednání šestou sérii a také to jméno použili. No, a všichni víme, jak to dopadlo :)

Překlad:
Exkluzivní informace o sedmé sérii Winx Clubu!

Winx Club 7 (Komedie/Akční 2D animace, 26x30 minut, v roce 2015)

Každé vílí zvířátko má speciální nadání, nutné pro rovnováhu Magického Vesmíru. Winx tohle objeví, když se postaví dvěma novým nepřátelům a při svojí cestě získají nové úžasné přeměny!

Teda, tak nějak. A kdo nevěří mým překladům, ať si to přečte rusky. :D To nepřeložím jednak proto, že rusky neumím, a jednak proto, že to určitě bude to samé, co anglicky.

Jo, takže to je ta fantastická novinka. A teď mě nechte, abych se trochu rozkecala.

Ze školy - Líčení: Zimní den

20. března 2014 v 18:30 | Verri
Když jsem říkala, že blog bude teď už jen z tak 80, ne-li méně, procent o Winx, myslela jsem to vážně. Smrtelně vážně. (Smrtelná vážnost mi nejde, já vím.)

Jak říká název, podělím se s vámi o jednu mojí slohovou práci. Dobře, nebyla to tak úplně slohovka, spíš jen práce do sešitu, za kterou jsme dostali známku.
Psali jsme to v únoru a bylo to zezačátku celkem těžký. Teda, učitelka nám zadala první tři věty, pak jsme měli pokračovat sami. Aby toho nebylo málo, z učebnice jsme měli vybrat nějaký slovní spojení a zabudovat je tam (asi tři). Jenomže, pište v únoru líčení, který popisuje začátek vánočních prázdnin. A netřeba připomínat, že letošní únor si hrál na březen (teda aspoň tady na Táborsku...). Po chvilce jsem se do toho ale docela dostala a nakonec jsem s tím sama byla docela spokojená. A dostala jsem jedničku, takže jsem věděla, že je to asi fakt dobrý.
A nezkoušejte to kopírovat nebo to používat jako základ pro vaše nějaké krátké něco, je-li vám život milý! :D

Zimní den
Stojím na kraji malé paseky, která je za naší chatou. Užívám si první den vánočních prázdnin. Tady je trávím nejraději. Rozhlížím se kolem sebe. Zima již udeřila v plné síle. Namrzlý třpytivý sníh mě i přes teplé kozačky studí do chodidel. Pohladím statný strom, popřeji mu veselé Vánoce a chvíli jen tak stojím a prohlížím si jeho kmen, jež se přizdobil drobnými vločkami. Mohutná koruna ještě pořád usilovně drží loňské listy, tu a tam se ale přesto nějaký rozhodne opustit rodnou větev a podniknout dobrodružnou cestu k prochladlé matičce Zemi. Vesele chytám vločky přímo do pusy a cítím se zase jako to malé uvřískané dítě, které se nemůže dočkat Ježíška. Zaběhnu dále do hlubin lesa, teď v zimě vypadá tak tajemně a možná i strašidelně, ale já nemám strach. Jenom se kochám krásou tiché spící přírody a mlčky vzhlížím k majestátním smrkům, zachumlaným do zářivé bílé peřiny. Kdekdo by nad tím mávl rukou, já však vidím, že zima opravdu kouzlí na stromech divy.

A to jsem to ještě nestihla dopsat. Bývala bych to přimyslela aspoň teď, sem na blog, ale to by už nebylo ono :))

I've told you...

18. března 2014 v 21:26 | Verri
Já vám žikalá, že moje "pevná" vůle zklame! Jsem jasnovidec!

Nálada: Supermegaúžobezva!
Pije: Krev ségře, vybila jsem jí tablet a dneska už na něj nesmí, muhehe xD
Jí: No, technicky vzato nejím, ale žvejkám žvejku...a hraju si s ní xD
Poslouchá: Selena Gomez - Stars dance
Čte: Percy Jackson - Zloděj blesku (Konečněěěě :3 )
Hraje: Si s Photoshopem.

Čtrnáct dní zpátky, všechno bylo úplně na prd. A nejen kvůli blogu, na kterej jsem fakt neměla náladu a bylo to to poslední, čím bych se chtěla zabývat. Jen pro představu: Měla jsem před první písemkou z matiky z tohohle pololetí, co jsem na druhém stupni, vždycky jsem první písemku z matiky podělala a pak už jsem na konci nic nezmohla...a dostala dvojku na vysvědčení. Naštěstí se mi to tentokrát vyvedlo, rovnice mě baví :)) Dál taky odpoledne volala babička, že se jí ztratil pes. Naštěstí se potom našel (počkat, našla, je to fenka), ale já jí mám strašně ráda a asi bych byla hodně v depce, kdyby se jí něco stalo. Měla jsem taky menší rozepři s kamarádkama, to už je v pohodě, ale stejně myslím, že se ty vztahy mezi náma trochu ochladily...no ale to je fuk, pauza mi zkrátka prospěla.

Jak je na to můj vztah k Winx? Pořád stejně, i když po posledních dílech (a Itálie předběhla znovu Ameriku o tři díly, ha!) mám naději, že se to třeba zlepší. Jo, a i když ten jedenáctej díl byl docela fajn, naštvalo mě, co to udělali s upírama. Jako, tohle jsou upíři, jo? Celou dobu jsem se modlila, aby někoho zakousli, a ono nic. Asi se trochu moc koukám na TVD.
(Začala jsem sledovat minulý týden a už jsem si stihla pustit půlku první série...takže asi fakt trochu moc xD)

A co blog?
No, rušit ho nebudu, to už je teď jasný.
Ale tak úplně o Winx už taky nebude.
Teda, z 80 % bude.
Ale ráda bych začala publikovat i něco jiného.
Pamatujete si ještě na Penelope? Původně jsem s ní chtěla psát příběh, potom zase, že ne, potom jsem jí strčila do Cheerix clubu...jenomže ten "obnovený" se odehrává až v době, kdy je už na střední. A nezapomeňte, že ona je polobohyně, tak ten její život může být hodně zajímavej :D No, než zase skončím někde jinde, než jsem měla v plánu, radši to zkrátím. Jednoduše řečeno, víte, jak jsem tam na začátku článku napsala, že čtu Percyho? Napadlo mě, že bych mohla napsat nějakou crossover fanfikci, začínalo by to někde v době, kdy Pene by se svojí ségrou-dvojčetem Bellou oslavila čtrnáctiny a asi by první kapitola byla o tom, že jim jejich mamka řekne pravdu, že jejich táta je Zeus atd. atd. Nebudu vám to vyprávět celý, to byste z toho potom nic neměli :D Pak se nějakým ještě nepromyšleným způsobem dostanou do tábora polokrevných a protože Pene je podobného rázu, jako byla Lara (akorát Pene je trochu víc při smyslech), tak se to tam pořádně obrátí vzhůru nohama.

Potom bych mohla zkusit recenze na knížky, tak uvidíme, jak mě to bude bavit a hlavně jestli to bude bavit vás...

Tákže. To je asi všechno, co jsem chtěla říct. Gute Nacht. (Yep, už musím jít spát -.- Nultá...)

I'm sorry, but...

5. března 2014 v 20:48 | Verri
Nálada: Na nic. Zejtra je čtvrtek a s ním i moje děsně oblíbená hodina finanční gramotnosti + písemka :X
Pije: Krev...jste nevěděli, že jsem upír? Dělám si srandu, z pohledu na krev se mi dělá blbě.
: Lízátko ze Slovenska. (Jo, lízátka se cucaj, a to taky dělám, ale to je jedno XD)
Poslouchá: Taylor Swift - Speak Now
Čte: Mám rozečtenýho - držte se - Harryho Pottera.
Hraje: Nic, ale mám sto chutí jít mučit simíky.

Ehe...heh...ehm...

Vyhodnocení soutěže

1. března 2014 v 13:13 | Verri
Čekala jsem, že se vás zapojí víc, ale tak nevadí. Zapojila se jenom Lusya, takže automaticky obsazuje první místo a může si napsat o jeden obrázek, povídku, diplom...a udělám jí reklamu na celý březen :))
Takže asi tak.
A jaké byly správné odpovědi?

Epizoda 1x25: Perfektní večírek

1. března 2014 v 12:50 | Verri |  *zrušeno* FF: Cheerix Club
Nejprv pár slov na úvod, protože bez toho by to prostě nebylo ono.
A je to tady! Před dvěma měsíci napsaný poslední díl první série! Ohledně Cheerix clubu je tady toho ještě hodně na vysvětlování, jako třeba co mě to proboha popadlo a proč byl pro mě únor 2014 měsícem změn, co se tedy týče téhle storky. Nebudu teď rozebírat blíže, když tak je to na dA. Více to rozeberu v jiném článku, ale někteří mě za to budou nenávidět :))


Flag Counter
FLAGcounter od 15.11.2013