Leden 2014

Aria Enchantix

31. ledna 2014 v 19:15 | Verri |  Kreslím si
Konečně se mi nějakej Enchantix taky víceméně povedl nakreslit xD

Kvíz k desátému výročí Winx Clubu

28. ledna 2014 v 19:52 | Verri
Když jsem si to dneska v průběhu dne snažila uvědomit (snažila, celý den mě bolí hlava), připadala jsem si strašně stará - což je ve čtrnácti teda slušnej výkon, no. Víceméně jsem ten kvíz vymyslela jen z nudy, ale nakonec se mi líbí, co za mistrovské dílo jsem stvořila xD A protože jsem fakt všechno vymýšlela sama, tak bych prosila, aby to nikdo nekopíroval. Danke.
Na vyplnění vám nechávám měsíc, tzn. 28. února soutěž končí.
A jak to bude probíhat? Jednoduše, do komentáře napíšete číslo otázky a odpověď nebo a/b/c.

Možná by se hodily napsat i ceny.
1. místo: 1 obrázek na přání (kreslený v Paint Tool Sai), povídka na přání (řeknete mi téma, já se pokusím sepsat) diplom, reklama na celý březen
2. místo: 1 obrázek na přání nebo povídka (můžete si vybrat), diplom, reklama na půlku března
3. místo: 1 obrázek na přání, diplom, ikonka
4. místo a dál: Diplom, ikonka

Pokud by někoho zaskočily moderované komentáře - je to kvůli opisování (ne, nejsem učitelka xD).

Kvíz je v CČ

3 nové OCs

26. ledna 2014 v 21:18 | Verri |  *zrušeno* FF: Cheerix Club
Tyhle tři slečny se objeví ve třetí sérii Cheerix clubu a nebudou mít zrovna malou roli. A i když jsem od začátku 3. série ještě celkem daleko, už jsem si je namalovala, aby mi nestihly utéct z mysli.

Cobaltina, víla chemie
Pokud tu nejsem jediná, kdo se chemii učí ráda (holt se nedá skrýt, že mamka je laborantka a tohle jsem po ní asi zdědila :D), pak některým z vás asi už došlo, že její jméno je od prvku se značkou Co...neboli kobalt. Tina je princezna z planety jménem Niccolia (pro změnu jsem použila tentokrát nikl xD). Při přeměnách - nebo spíš přeměně, krom MW žádnou jinou nezískala - nemá křídla, protože ráda dělá pokusy v laboratořích a jednou zkrátka měla takovou menší nehodu, po které už jí křídla nikdy nenarostou. To ovšem neznamená, že by neuměla lítat. Umí, a dobře. Má sestru Kalii [kalí] (z lat. názvu draslíku - kalium). (A mám takový pocit, že až víc promyslím její historii, království, příbuzenstvo atd., ještě na několik prvků dojde)

Penelope, víla bouří
Ano, je to ta Pene, kterou jsem zmínila kdysi dávno na začátku ledna, když jsem vám oznamovala konec Lary. Nakonec jí samostatný příběh nedám, protože sem se mi šikla víc. A víte, jak jsem psala, že není víla? Myslela jsem to vážně, protože je víla jen napůl. Z té druhé půlky je polobohyně, protože jejím otcem je Zeus.
Takže to rovnou znamená, že je ze Země. Má sestru dvojče Bellu a nevlastní sestru Paris. A když je Pene teda víla bouří, proč nemá nějaký drsnější obleček? Protože ona sama o sobě drsná není a já se stejnak spíš soustředila na to, aby ten obleček vypadal starověce a moderně najednou :D Fail, ale co se dá dělat...
Tu mám promyšlenou asi nejvíc, ale nebudu o ní ještě nic moc říkat.

Glacia, nymfa zimy
(teď jsem si všimla, že jsem jí zapomněla vybarvit jeden prst...neva, udělám potom)
Ač se to zdá zvláštní, Glacia se ve třetí sérii stane Ariinou nejlepší kamarádkou, přestože jsou tolik odlišné, Aria zimu nenávidí a Glacia naopak nesnáší léto. Ještě jsem nějak nevymyslela, odkud je, jestli má sourozence, jaké má postavení ve společnosti, ale už vím určitě, že má krom MW ještě Enchantix.
Jo, a je to ta, se kterou jsem chtěla dělat speedpaint. Nepodařilo se. Ale vztek už jsem si vylila do toho předchozího článku, tak tam pak mrkněte.

Možná se vám některé věci budou zdát nesmyslné a budete si myslet, že jsem zapomněla na pár věcí z příběhu, které třeba další království prostě a jasně neumožňují...ale to se ve druhé sérce změní a třetí z toho bude těžit.


Speedpaint 1 - info

25. ledna 2014 v 19:17 | Verri

Co mám v plánu udělat zítra? Slibované speedpaint video! Na WIP už máte možnost vidět, že sketch je hotový, šablonu jsem si taky připravila. Dokonce jsem vám nechala nahoře tu cestu, kde se obrázek nachází, takže to může leccos napovědět...ale nenapoví, protože tahle postava se objeví až ve třetí sérii Cheerix clubu, muhehe.

Co se týče druhé série, jsem u sedmého dílu a další nápady jdu právě za chvíli rozvrhnout. Podle toho, jak všechno půjde, bych jí sem ráda začala přidávat na konci února.

EDIT 26. 1. 2014, 19:55:
Gáááá -.- Dneska mám fakt štěstí. Nejenže v krámě u těch dementních pípáků proti zlodějům zapípám, přestože jsem nic neukradla, ale když jsem se pustila do natáčení toho kreslení, začalo se mi "dařit" znovu. Natáčení samotný proběhlo v pohodě, akorát se to trochu sekalo. Potom jsem si chtěla video otevřít v Movie Makeru, přidat písničky, zrychlit atd. Prostě upravit. Formát by to podporovat mělo, ale stejně mi vyskočila chyba. Tak si to přehraju v přehrávači (kde jinde), rejpu se v tom jak blbá a dělám s tím všelijaký kraviny. Když to už vypadá nadějně, zkusím to otevřít zase...opět se stejným výsledkem. Rejpu se v tom znovu, tentokrát už výsostně na****á, projíždím návody na netu a pořád nic.

Tím chci říct jedno: Kdo se na speedpaint těšil, tak se mu moc omlouvám, ale minimálně z tohohle "dílka" nebude. Možná někdy příště.
(A jestli zním moc naštvaně...no zním, protože já sama jsem se docela těšila na to, co z toho vznikne.)

Epizoda 1x17: Všechno v pořádku?

25. ledna 2014 v 17:30 | Verri |  *zrušeno* FF: Cheerix Club
Budu si muset nějak rozvrhnout, jak přidám dalších asi sedm dílů, protože nechci dělat nějakou velkou pauzu mezi první a druhou sérkou...


Epizoda 1x16: Návrat do školy

24. ledna 2014 v 21:33 | Verri |  *zrušeno* FF: Cheerix Club
Ne, nemám žádný psychický problémy. Víceméně. Jen si libuju v mučení OCs -.- Dala jsem si předsevzetí, že s tím přestanu, ale tenhle díl byl napsanej loni, táákže se to na něj ještě nevztahuje :P Ale ono už to všechno stejnak tady vyjde najevo.

Aria MW New

22. ledna 2014 v 22:03 | Verri |  *zrušeno* FF: Cheerix Club
Dneska jsem radši nepsala...protože mě napadaly samý perverzácký zvrhlosti. To je tak, když se necháte překecat k přečtení několika úchylnějších fanfikcí a pak to nemůžete dostat z hlavy, pořád dokola uvažujete, jestli je to fakt takhle, jestli není pitomý psát takový věci,...a vůbec, o tom vám tady nebudu povídat, protože se rozjedu a to pak bude horší, než kdybych to hodila do příběhu.


Epizoda 1x15: Utrpení nad utrpení

21. ledna 2014 v 21:09 | Verri |  *zrušeno* FF: Cheerix Club
Upozorňuju ty, co každou ne zrovna moc pozitivní věc, kterou napíšu, berou moc vážně: Mám to pod kontrolou, první série je dopsaná, žádná část těla nebude uřezána, krev nepoteče, všechno dobře dopadne. Víceméně. A za tohle poslední slovo mě někdo sežere, protože si ho dá do spojitosti s tím, co se stane v tomhle dílu...vsadila bych se, ale po Vánocích jsem úplně švorc.

Epizoda 1x14: Tři klíče

20. ledna 2014 v 20:12 | Verri |  *zrušeno* FF: Cheerix Club
Na blog poslední dobou fakt nemám náladu...


Flag Counter
FLAGcounter od 15.11.2013