Prosinec 2013

Poslední článek roku 2013

31. prosince 2013 v 21:32 | Verri
Původně jsem chtěla napsat 2012 -.- Dobrý mno, když je za pár hodin 2014.

Tenhle rok byl fajn. Hodně fajn, proto taky tak rychle utekl. Vybrala jsem si to nejlepší, co se mi stalo. No asi ne nejlepší...ale to, na co jsem si vzpomněla a v tu chvíli mi to přišlo nejlepší :D *le Verri style (bacha, už mi zase hrabe!)

Leden - Lyžák :3 To snad ani není možný, že je to už skoro rok.
Únor - Přestala jsem hejtovat One Direction...po zhruba týdnu už jsem nebyla schopná přiznat, že jsem jim dřív nadávala do teploušů xD
Březen - Asi nejlepší období, co se týče The Next Generation. V tu dobu jsem nemyslela na nic jiného. Taky podle toho vypadala ta matika, že jo.
Duben - Kohopak nám přinesl duben? Vy jí znáte moc dobře a nechtěli jste se jí vzdát...áno, mluvím o Laře!
Květen - Mmm. Výpadek paměti, nebo byl květen mizernej?
Červen - Školní výlet na kolech! A červen, co se týče školy, byl po uzavření známek perfektní. Možná proto, že mám perfektní spolužáky, který bych neměnila ani za nic?
Červenec - Vodaaa! Jestli nepojedu příští rok...no, tak se zcvoknu ještě víc xD
Srpen - Nechala jsem si udělat růžovo-fialový proužky do ofiny. Škoda, že mi moc dlouho nevydržely. (Teď mám modrý, kdyby to někoho zajímalo.)
Září - První měsíc, kdy si jsem jistá, že mám kamarádky!
Říjen - Británii jsem vždycky měla ráda, ale teď...no teď předehnala Itálii. Stačila k tomu jedna jediná knížka od jedné jediné britské autorky.
Listopad - Teda myslím, že to byl listopad, možná už říjen. Ve škole jsme psali příběh (v angličtině). Můj byl podle učitele nejlepší. Což mi udělalo radost, protože jsem myslela, že nějak ve větším se anglicky vyjadřovat neumím. A jak je vidět, umím. :D
Prosinec - Tady nevím, co vybrat. Tablet, nákupy s kamarádkama, nový nejoblíbenější film, jednička z psaní na klávesnici, super narozeninová oslava...nevím, prosinec byl prostě skvělej, spolu s letníma prázdninama nejskvělejší a nejlepšejší :D

A samozřejmě, že mám pár předsevzetí na další rok.
-Naučit se psát "british" namísto "brittish" -.- Vloni jsem měla podobný problém, místo "little" jsem psala "litlle" :D
-Zhubnout. Váhu mám sice "v normě", nebo jak se to říká, ale chci, ať je to víc vidět. A stejně, tohle je takové typické předsevzetí, tak mi tu nesmí chybět.
-Přestat se stydět, když nemám za co a všichni v okolí mi to dokazujou. This. Is. Not. Possible. But. I. Can. Try.
-Začít se šprtat matiku. Haha. Ironie. Never. Going. To. Happen.
-Nekoktat při němčině a snažit se vylepšit přízvuk. To je totiž tragédie.
-Nedlabat na blog, jako se mi to několik měsíců letos vedlo, a na konci roku dopsat Christmas with Lara (snad mě teď žádný Lařin fanoušek nezavraždí...)
-Začít brát kritiku normálně a neupadat hned do hlubokých depresí.

Tak jo. To jsem zvědavá, jestli to zvládnu. Minimálně 50% z toho ne, znám se, ale nikdy neříkej nikdy.

A teď ještě...

Přeju vám všem všechno nejlepší do nového roku, hodně štěstí, zdraví, lásky, no prostě takové tyhle věci. Ať je ten další rok lepší než tenhle a ať se vám splní všechna přání, i když jsou třeba neskutečná. Mám vás ráda, i když vás všechny neznám.

Jak jsem se zlepšila?

31. prosince 2013 v 20:55 | Verri
První a zatím poslední věc, co jsem nakreslila v PTS. Teda tím chci říct, první a zatím poslední věc, kterou jsem kreslila bez šablony.


Turistická kolekce: Ronnie

31. prosince 2013 v 20:53 | Verri |  Kreslím si
Aneb: Kašlu na to-draw list! Budu si malovat co chci a kdy chci, i když mě pořád bude strašit myšlenka, že holky z The Next Generation bych měla nakreslit. A jen taková pikantnost - Lifix jsem vymyslela před cca rokem. Stále nemám tušení, jak vypadá. I když něco málo už jo. Chci, aby tam byl trošičku starověk.

Btw. I. Love. It.

2014 Wallpapery

31. prosince 2013 v 17:39 | Verri
Všechny jsou ve velikosti 1366x768, uvědomila jsem si až poněkud později, že ne všichni mají obrazovku stejných rozměrů jako já. Nesnažila jsem se, aby bylo poznat, že ty walls jsou ze stejné...eh, kolekce? Prostě jsem si hrála s Photoshopem. A navíc, když už mám konečně spoustu oficiálních PNG ve vysoký kvalitě, musela jsem to využít. Pokud jde o nový design, do konce prázdnin určitě bude. Zítra nevím nevím, měla bych trénovat na péenkáčka (psaní na klávesnici, předmět ve škole, ze kterýho mi díky mý debilitě hrozí dvojka -.-) a ještě jsem se rozhodla, že ten den strávím PLL maratonem (jsem teprv v cca půlce třetí série - a teď jak to mám dohnat, když nějak 7. ledna je nový díl, pro změnu cca v půlce čtvrtý série?)
No dost keců, tady jsou...některý jsou totální faily, ale jiný se mi celkem líbí...když se to vezme kolem a kolem.
A ještě něco. Blog.cz brutálně snížil kvalitu, nemám ponětí proč. Asi to potom později nahraju na mediafire a dám vám link ke stažení.

Spoilery - 6. série

31. prosince 2013 v 13:57 | Verri
BYLA BYCH RÁDA, KDYBY TENTO PŘEKLAD NIKDO NEKOPÍROVAL, SE ZDROJEM NEBO BEZ.

Za pár dní, konkrétně v pondělí 6. ledna, začne v Itálii 6. série. A tak jako když tam měli odvysílat druhou polovinu 5. série, i tentokrát se objevily na internetu spoilery. Nevím, jak kdo to překládal přede mnou, jestli to vzali z italštiny, každopádně já si je našla v angličtině na stránce vk.com/winxclubrus

Zajímá vás, co se tedy stane? Celý článek.

Boys :3

30. prosince 2013 v 15:18 | Verri |  Kreslím si
Jestli vám při čtení titulku trochu vylítlo obočí nahoru a řekli jste si, co mi zase je - nic, jsem v pohodě. Akorát jdu za dvě hoďky na bowling (bratranec má svátek, tak to musíme nějak oslavit ;D). Bowling mě celkem baví, což znamená, že se nemůžu dočkat. Což znamená, že blázním. Ale to je fuk.

Konečně jsem namalovala všechny hlavní postavy z Cheerix clubu. Holky už tu jsou nějaký ten pátek, ale kluky jsem vám ještě neukázala (akorát ve WIP). Začneme tím, co si myslím, že dopadlo líp, a to je Alex. Jak jsem říkala, má mnohem kratší vlasy, než měl původně mít, ale tohle se mi k němu tak nějak i hodí víc. Kdo nečetl jeho popis, tak už asi ani nemusí - to tričko mluví za vše xD


A teď k tomu horšímu... v CČ ;)

Epizoda 1x08: ...a končí katastrofálně

30. prosince 2013 v 14:52 | Verri |  *zrušeno* FF: Cheerix Club
A jsem fakt hodná - tenhle a předchozí díl měly být jeden megadíl a rozhodně neměl vyjít dneska, ale mnohem později :D

Btw. ještě vzkaz pro Hanku (Hanubiss): Zapomněla jsem ti to napsat, ale klidně si to do tý čtečky hoď :))


Roxy in Flora

29. prosince 2013 v 17:56 | Verri
Celkem dobrej nápad, autorka má v galerii ještě další obrázky kde je někdo v někom (Prčic, to znělo fakt divně xD), takže to určitě stojí za omrknutí ;)

Sailor Zenith

29. prosince 2013 v 14:26 | Verri
Povedený :) Uvažovala jsem, že bych taky namalovala pár svých oc ve stylu Sailor Moon, ale teď zrovna na to nemám moc času. V tom to-draw listu jsem ještě nic moc nezaškrtala a fakt by bylo dobrý, kdybych se konečně dokopala k nakreslení postav z fanfikce ukončený před 4 měsíci. (cca) Navíc bude leden a zase tuna čtvrtletek a písemek -.-

WIP 4

29. prosince 2013 v 3:20 | Verri |  Kreslím si
Nejlepší nápady přichází po půlnoci. Yeah. Už jsem napsala další čtyři kapitoly k Cheerix clubu, při tom jsem si hezky poplakala... né že by to bylo tak dojemný nebo se stala nějaká tragédie - i když v podstatě jo, ale...no dozvíte se při čtení (trochu si počkejte, je to až v cca 16. díle :P). Ono to potom začnete strašně prožívat, když už máte nějakých pět tisíc slov tenhle večer za sebou. A pak ta fantazie, to je něco neuvěřitelnýho. Jen kdyby to pak šlo z hlavy hezky do Wordu, to by bylo něco. Zázrakem ale i poslední odstavce vypadají celkem k světu, vůbec se necítím nějak vypsaná. Ani spát se mi nechce. A jedla jsem naposled ve dvě odpoledne - Vánoce, nemáte vy náhodou něco společnýho s tím, že pořád nemám hlad?! Energie na rozdávání....

No, dopsala jsem ty díly a vrhla se na PTS. Došla jsem k jednomu poznání: Ač to vypadá jednoduše, Bloomix se maluje hrozně! Oficiální artworky Harmonix a Sirenix jsou sice vyumělkovaný jak něco, ale malujou se jedna radost. A tak jsem se radši zase vrhla na Cheerixování (=pokračovala jsem v duchu téhle party). A - tam tam tá - pamatujete si ten obrázek z minulé...neděle? Asi. Tak to byl jeden z kluků. Tady máte druhýho. Původně měl mít delší vlasy, ale nakonec jsem si řekla že ne - přece jen by se to nehodilo k tomu, co s ním zamýšlím. A vůbec. Takhle se mi líbí víc.
K tomu mě ještě napadá - co že jsem to mlela o tom, že neumím malovat kluky? Blbost, umím, akorát pak vypadaj jako retardi. Až na výjmky, jako je třeba tohle.

By the way, neděste se, že to vypadá jak to vypadá. Ne, vážně to nebude šmoula, avatar nebo něco dalšího modrýho. Je to jenom sketch, k pořádnému vybarvení, obtažení a tak se dostanu až zítra. Teda chtěla jsem dneska, ale jak tak koukám, nedopadlo by to dobře. Tak dobrou noc.
Flag Counter
FLAGcounter od 15.11.2013