Listopad 2013

Christmas with Lara: 1. část

29. listopadu 2013 v 20:39 | Verri |  FF: Christmas with Lara
Díly budou kratší, než v předchozích dvou sériích. Původně jsem chtěla vydávat co jedna adventní neděle, to díl, ale to by to bylo příliš dlouhé, tak to radši rozdělím na menší kousíčky :))

Další díl

28. listopadu 2013 v 18:06 | Verri
"Flora saves her sister and gains her new transformation." Seriously? Nebylo tohle použito čirou náhodou už o tři série dřív?
ZDROJ: vk.com/magiyawinx

EDIT 29.11.13: Okey, nechápu proč, ale článek jsem včera pojmenovala Další dva díly. Jenže bude jen jeden díl. Už jsem to přejmenovala.

Layla Season 6 -nový screenshot-

28. listopadu 2013 v 17:08 | Verri
Na winxclub.com je nový článek a byl u něho tenhle obrázek. Ty dortíky u toho jsou nej :D

Re-write: ,,Obyčejná" holka

25. listopadu 2013 v 18:23 | Verri |  FF: "Obyčejná" holka
Aneb další výplod obyčejné nudy.

Nerozhodla jsem se přepisovat celý příběh - jen jsem dostala chuť zkusit si napsat první díl znovu. Kdybych to přepsala celý, pravděpodobně bych musela předělat i Laru. Po jedné takové...ehm...události se navíc přímo šiklo dát o téhle ff povědomí. Protože já na Sandru nezapomínám. Začalo to jednou odpoledne, kdy jsem se nudila a prostě mi vrtalo hlavou, co se vlastně stalo na té zastávce (možná je to ještě zastrčené v nějaké rubrice, ale upřímně doufám, že není - přestože vím, co jsem viděla, připadám si jako cvok). To bych nebyla já, abych si hned nevymyslela příběh, co se asi mohlo odehrávat dál - a jelikož se mi to zdálo jako dobrý příběh, hodila jsem to sem. Sandra mi přirostla k srdci, kdyby existovala, pravděpodobně by byla jedna z mých nejlepších kamarádek. No, snad jsem řekla to nejpodstatnější, jelikož teď už zase píšu věci, které vás asi nezajímají.

A když už je to jeden rok, co jsem to psala... :) To to letí...


Christmas with Lara: Úvod

24. listopadu 2013 v 20:46 | Verri |  FF: Christmas with Lara
Ano, čtete správně: zase Lara. A hádejte, jak mě to napadlo? Zase náhodou. Totiž, zkoušela jsem napsat Earthries, ale nešlo to. Tak jsem si říkala, že do půlky prosince menší neaktivita vadit nebude, pak přijde Cheerix a všechno se vrátí do starých kolejí. Jenže v tu chvíli jsem nevěděla, co mě napadne. Nejenomže tím udělám radost pár lidem, ale dokonce vyřeším i problém, čím tenhle Advent tady na blogu "ozvláštnit" - a k těm oslavám jsem se nechtěla vracet (čekali byste do poloviny ledna na odměny, proto).
A pokud by někoho zajímalo, jak mě to napadlo - při dnešní procházce jsme se šli podívat ke škole na náměstí, jestli už nenazdobili stromeček - a nazdobili. Pak se mě a ségry mamka zeptala, jestli chceme příští týden jet na rozsvícení stromku do Tábora na náměstí nebo na Sezimák. A v tu chvíli mi bleskla hlavou taková jedna situace, do které se Lara přímo nabízela...a kdybych vám jí vysvětlovala, tak už byste prakticky tuhle (třetí) sérii nemuseli číst.
Takže:

Vánoční (mini)série je tu!

(A teď mi neutrhněte hlavu za to, že jsem vám říkala, že už to psát nebudu - já fakt netušila, že za pár dní si budu myslet něco jiného!)

Cheerix Club: Alex

23. listopadu 2013 v 18:13 | Verri |  *zrušeno* FF: Cheerix Club
A abychom se drželi původního plánu, přidávám ještě narychlo naškrábaný popis Alexe. Ještě jsem zapomněla říct, že kašlu na pravidelné víkendové přidávání. Díly budou vycházet různě, většinou dvě části za týden. Pouze když budu vědět, že se během týdne na internet nedostanu, tak je přednastavím.

Cheerix Club: Fred

23. listopadu 2013 v 17:30 | Verri |  *zrušeno* FF: Cheerix Club
It's here. Finally.

Jak už jsem říkala na začátku, tohle nebude takový ten klasický klub, ve kterém je 20 víl, přičemž většina z nich je naprosto přehlížená. Jelikož jsem opět chtěla mít něco jiného, tak jsem kluky nedala do jiný party, ale přímo do téhle. Jde tu totiž o jednu věc. Jak už jsem říkala kdysi dávno (letos) v říjnu, Cheerix Club bude spíš o životě party spolužáků kapánek šmrncnutý magií. Tak je to. A jestli se vám nelíbí, že dva kluci budou součástí party, tak to nečtěte. Jestli jste schopní překousnout to, ale stejně s tím nějak extra spokojení nejste, nesnažte se mě přemlouvat, protože já to nezměním. Prostě...mám takový jeden názor a tím to všechno hasne. Dál - teď se budu zajímat hlavně o Cheerix, takže Lara i všechny ostatní OCs se přesouvají na druhou kolej - a to se mi taky nesnažte vymluvit. (Já vím, že to možná zní naštvaně, ale prostě jsem to ze sebe musela dostat. A nechtěla jsem přemýšlet nad "ťuťuťu" přístupem.)

A ještě se omlouvám, že je to jednak až teď a jednak tak stručné a odfláklé (a bez obrázku). Moje milovaná sestřička se na mě naštvala a celý popis mi komplet vymazala, tak jsem ho musela spisovat znovu -.-


Winx Fairy School Fashion Preview

23. listopadu 2013 v 16:07 | Verri
Bohužel tato hra bude tzv. Pay2Play, takže nejdřív budeme muset platit, až pak hrát. Prý je to tak proto, aby hru mohli udělat lepší. Tak nevím, přijde mi to jako zbytečný tahání peněz. Stačilo, že jen v Sirenix Power jste si skoro všechno museli koupit...ale co. Až uvidím, jaké jsou reakce, třeba si to taky koupím - samozřejmě v závislosti na tom, kolik to vůbec bude stát.

Bloomix

22. listopadu 2013 v 16:58 | Verri

PoI - 23. část

20. listopadu 2013 v 22:25 | Verri |  FF: Princess of Ignisia
Poslední část. Končí tak nějak zvláštně, protože nevím, jestli s Larou budu pokračovat. Pravděpodobně ne, potřebuju se věnovat jiným příběhům a Lara mi dost žere čas. Takže...no, nejspíš budete muset připravit kapesníky (narážka na ty, co se zblázní nejvíc ;D). Náhrada? Nebude. Znovu se vrhnu na Earthries. Vím, že to je trochu proti všemu, co jsem doposud řekla napsala, ale nakonec mi tohle přišlo jako řešení.
Vlci? Jasně, to bych totiž nebyla já, kdyby mi byl dopřán happy end. Na místě, kde se ještě včera tyčil palác, stál malý stan. A to ještě takovým způsobem, že jakýkoliv pohyb způsobil jeho pád. Nikdy jsem neměla větší strach než teď. Se srdcem v krku jsem se přišourala až k rodičům.
"Čau," kníkla jsem. Táta se na mě vyloženě rozzuřeně podíval. Tady budou lítat končetiny.
Flag Counter
FLAGcounter od 15.11.2013