Červen 2013


Epizoda 3x01: Na Linphee

29. června 2013 v 15:00 | Verri |  WinX club:The Next Generation
Tentokrát bez zbytečných popisků. Jenom logo, klik na CČ, kdo to vypráví, příběh. Tak snad se vám to bude líbit :) (Mně osobně se víc líbí kapitoly deset a víc xD)
Prosím, berte to, že první cca čtyři díly jsem psala v březnu a za tu dobu jsem se zlepšila (aspoň podle mě)!

Že by?

28. června 2013 v 15:38 | Verri |  WinX club:The Next Generation
Už je to trochu delší doba, co skončila 2. série The Next Generation a já vám slíbila třetí. Mno...pročítám ty díly ze třetí série psané v březnu a říkám si, jestli by si ještě nezasloužily trochu přepracovat.

Nicméně ty, co tohle tady čtou ze všeho nejradši, potěším menším spoilerem.


"Ahoj mami. Jé, ten salát voní," zavzdychala jsem nadšeně. Už jsem si chtěla vzít, ale mamka mě klepla přes prsty.
"Počkej chvilku. Táta ještě nepřišel!" Co naplat, když se má jíst, čeká se u nás na celou rodinu. Odešla jsem do svého pokojíčku v podkroví. Na trámu visely sušené byliny. Na stole se slunily kaktusy. Tady jsem doma. Vítala mě vůně květin. Lehla jsem si na zem a dívala se škvírou mezi prkny dolů. Rose si hrála s panenkami. Pak si vzala z krabice velkého plyšového draka a křičela:
"Já jsem obrovský drak Ohnivák a všechno to tu zapálím! A pak to ještě rozdupu! Muhehe, princezno, ty budeš můj oběd! A tvoje rodiče si nechám na večeři! Udělám si krále a královnu v rohlíku!" No tohle, kde přišla k takovým věcem? Na chvilku odběhla pryč. Že by šla pro něco, co by mohlo domeček pro panenky podpálit? Radši jsem rychle vyskočila z podlahy a pádila dolů, abych případnému ohni zabránila.

Podle mě je poznat, že je to cca tři měsíce starý (jděte pryč s matikou, nebudu vám to počítat přesně xD). Budu se to dneska snažit nějak vylepšit a pokud se mi to povede, přednastavím už na zítřek tenhle díl.
Btw. bratranec mi jednou řekl, že moje vtípky jsou slabý. Já vím, ale myslím, že po tomhle budou všichni chtít, aby se ty slabý rádoby vtípky do The Next Generation vrátily xD Tohle taky můžu prozradit-tahle série bude trošku víc drama, ale jak už jsem možná řekla, kdyby to skončilo totálním happyendem, nevím, jak pokračovat dál. Takhle mi to půjde lehko. Ale to neznamená, že čtvrtá série bude. Zakončím to tak, jak to zakončím, abych si do budoucna nechala otevřené dveře, nebo jak to nazvat xD

Už mlčím. Radši to půjdu upravit a opravit :)

"Prospěla s vyznamenáním"

28. června 2013 v 11:35 | Verri
Jako každý rok se mi i letos vyznamenání povedlo. Sice jsem dostala očekávanou dvojku z matematiky, ale ta mi zas tak nevadila. Příští rok to bude něco jinýho, to i při tý dvojce budu zuřit xD Takže sedmička je úspěšně za mnou. Příští rok bude masakr. Ve třídě nás bude 28. Přibude chemie, jedna hodina němčiny a češtiny navíc, psaní na klávesnici (or what's the name...), ubude mi jedna hodina fyziky a přijdu o rodinnou výchovu...to půjde z jednoho pozastavení do druhýho :(

Ale o to teď nejde, racionálních čísel jsem se taky bála a ze všech těch písemek jsem dostala jedničky. Taky jsem při fyzice trnula hrůzou, že se těch stopadesát vzorečků nenaučím, a naučila jsem se je v pohodě.

Hlavně, že už jsou ty prázdniny!

Aneb 2 měsíce, kdy je mi fuk, co je za den, kolik je hodin, jak moc mám mastný vlasy, jestli jsem oblečená jako cvok atd.


By the way, mám napsáno hodně dílů ze všech fanfikcí, ale nemám se k tomu přepsat je. Snad se sem ještě během prázdnin dostanou xD

Earthries-4. kapitola

25. června 2013 v 21:54 | Verri
Klub čtyř magorů

Princess of Ignisia-Úvod

24. června 2013 v 9:32 | Verri |  FF: Princess of Ignisia
Dneska se ještě učíme, ale teď máme suplování a učitel nás pustil na počítače. Před první hodinou jsem napsala na papír krátký úvod k PoI (jsem líná psát to celý xD) a tak využiju volno na přepsání.

(Logo dodám, až se někdy odpoledne dostanu k počítači a uráčím se zapnout Photoshop)

Chachá. Mysleli jste, že Valtorem to se mnou skončí? Ale prdlajs. To byl totiž jen začátek mýho života v Magické dimenzi. Rodiče pochopili a uznali magii. Dokonce se rozhodli přestěhovat se z luxsusní vily z deštivého Londýna na planetu poblíž Sparksu-Ignisii. Odkoupili jí od již zmíněného Sparksu. Malá planetka se dvěma měsíci pojmenovanými Fuocos a Fiamos prý kdysi dávno sama byla měsícem. Aspoň tak o tom básnila máma. Ignisia má děsně zajímavou historii, fakt. Znáte mě. Celou dobu, co máma vyprávěla, jsem dělala, že poslouchám, ale ve skutečnosi jsem přemýšlela o kravinách a v duchu si z vyprávění utahovala. A kdo by zapomněl-já jsem Lara. Ale už ne šestnáctiletá puberťačka. Za chvíli, teda šest měsíců, mi bude osmnáct. Ach jo, uplynulo to rychle. A k tomu ještě ten rok v Omeze.
Po veliké objížďce celé planety jsem přznala, že se mi tady vlastně líbí.
"A tady teď budeš bydlet," ukázal táta na veliký palác.
"Paráda," ucedila jsem. "Můžu se už vrátit do školy?"
"A támhleten měsíc," pokračoval. "Tak ten je celý tvůj. Doufám, že za takových třicet let už dostaneš rozum. Pak ti klidně dovolím udělat si na něm vlastní království."
"Fakt?" pronesla jsem bez zájmu.
"No jo, není to skvělé?" švitořila máma.
"Hm, je. Ale už bych fakt chtěla za holkama." Máma luskla prsty a hned přicupitala nějaká služebná s velkým kufrem.
"Co v tom je?"
"Jsi-nebo za chvíli budeš-princezna. Musíš trochu obměnit šatník," řekla máma, vrazila mi do náruče obří kufr a strčila do mě, ať už teda jdu.
A hádejte, co jsem našla. Samo, že šaty, sukně a další elegantní hnusy. Vypadá to, že rodiče si tenhle svět představují jinak. Jako totální pohádku.

Kontrola Affs

23. června 2013 v 20:03 | Verri
Protože mám pořád silnější pocit, že sem chodí jenom asi tak pět affs, rozhodla jsem se udělat kontrolu. Jenom kontrolu, nové affs budu příjmat až jindy. Nejdřív jsem to chtěla udělat takovou formou, že bych je prostě vyškrtla a pak bych jim to napsala na blog. Jenže problém je v tom, že někdo sem třeba chodí, jen nekomentuje. No, dost keců. Ti, co mají pozastavení, jsou omluveni. Mám pocit, že to jsou jen Dafíček a Fai. (+ možná Roxy, ale ta má napsáno, že má pozastávko do konce června)
Kdo chce zůstat v affs, ať se zapíše:
1)Přezdívka
2)Blog

(Nic víc nechci a nepotřebuju xD )

Zapisujte se do 31. 7. 2013.

CRAZY- 22. část

22. června 2013 v 22:44 | Verri |  FF: Crazy
Původně jsem měla v plánu tady příběh s Larou ukončit, ale nějak se mi jí nechce opouštět a ona se tak dobře namáčí do průšvihů xD Až dočtete, tak asi pochopíte, o čem hodlám dělat další FF. Samozřejmě mám v plánu ještě jiné věci, ale tohle psát prostě musím xD No jo, ten magor mi přirostl k srdci, to se musí nechat...
"To je fakticky ona!" vykřikla Sandra nadšeně.
"Ale jak jsi mohla...takové kamarádky zase nejsme, nebo jo?" nechápala Heidi.
"Vypadá to, že ano. Ale co můžu říct jistě," vzdychla jsem. "Valtor je pořád naživu. A chce další království."

CRAZY- 21. část

22. června 2013 v 17:12 | Verri |  FF: Crazy
Začnu nový život, s minulostí nebudu mít už nic společnýho. Zapomenu na toho magora, co jsem ho profackovala. I na ty dobrácký holky z Alfey.
Jenže ono to nejde tak lehce.
On tam zas proti mně stál. Díval se na mě a pozoroval první náznaky šoku. Čekal, co mám v plánu. A já čekala, až mi dojde, proč se znovu setkáváme.

CRAZY- 20. část

22. června 2013 v 16:34 | Verri |  FF: Crazy
Dneska přepíšu ty poslední díly ;)
"Stephene!" Vrhla jsem se mu kolem krku.
"Kdo jsi?" Aha. No jo. To vymazání paměti. Sáhla jsem mu do kapsy pro jeho malé fotoalbum.
"To jsme..." To nejsme. Teda on jo. Já tam nejsem. Z těch fotek jsem zmizela.
Flag Counter
FLAGcounter od 15.11.2013