Únor 2013

Další ukázka

18. února 2013 v 16:39 | Verri
Ahoj, píšu vám z kroužku :-) (Prvně :D)

Teď jsem dopsala článek, takže mám volno, ale to není důležitý. Před chvilkou se na facebooku objevila další ukázka. Ještě jsem jí neslyšela, ale podle komentářů to vypadá, že to bude super :) Ale opět vám to sem nemůžu dát, protože to není v tom "YT formátu" (tak říkám videím z youtube :)) a jak jsem psala minule, na videa jsem lempl. Teď už jsem ale přesvědčená, že si to cédou koupím :))

P.S. Večer by se tu mohla objevit další část "holky" a hodím vám sem obrázky mojí siminky (kterou dám na stažení, jestli jí někdo bude chtít :D)


Už byla zveřejněna ukázka!!!

17. února 2013 v 21:45 | Verri
A můj názor? Supééééééér xD

Bohužel vám to sem hodit nemůžu, protože to není v tom "Youtube formátu" a ve videích se nevyznám (protože je ani moc netvořím :)). Každopádně tady je odkaz: KLIK

Něco o Layle (Aishe)

17. února 2013 v 21:25 | Verri
Další překlad! Chytlo mě to =D
Budu o Layle teď psát jako o Aishe, tak si jí nepleťte s Aishou z The Next Generation ;)

Na začátku druhé série je Aishe 17 let. Aisha je velmi tvrdohlavá a otevřená. Podobně jako Stella je i ona intuitivní, a když jí někdo poprosí, vždycky mu dá nějakou praktickou radu. Také je talentovaná tanečnice a atletka, umí mluvit mnoha jazyky. Pixinky jí důvěřují, Aisha je jednou z mála lidí, kdo zná polohu Pixie vesnice. Vždycky se jí můžete vyplakat na rameni. Neustále se ukazuje jako pečující kamarádka, uklidňovala Musu po hádce s tátou a také Floru, když se zamilovala do Helia.

Před "Misí Pixies" ve druhé sérii se Aisha zdála jako klukovská a stydlivá a byla v rozpacích, když jí Brandon nazval "roztomilou". Také respektuje Skye za to, že se k ní chová mile (z čehož Bloom zpočátku nebyla moc nadšená), za to, že ji dostal od stěny jeskyně a za to, jak chválí její dovednosti na prkně. Současně Aisha nejvíc nesnáší Rivena, protože si neváží holek a to byl důvod, proč podporovala Musu ve třetí sérii, když se chtěla rozejít. Myslí, že je stejně dobrá jako Specialisti ve sportech a šermu a má i podobné zájmy. Jednou dokonce převzala kontrolu nad "Wind riders" od Rivena. Když se Aisha přidala k Nebule (ve čtvrté sérii), stala se nepřítelem zbytku Winx a byla připravena, aby Nebula mohla zavřít královnu zemských víl, Morganu, do kouzelného zrcadla. Winx se Aishu snažily přesvědčit, že Nabu by si nepřál, aby se mstila. Chtěla se mstít kvůli jeho smrti. V průběhu sérií Aisha ztratila svou klukovskou stránku, možná proto, že se otevřela Winx a Nabuovi.

Tak tohle, jak by řekla jedna holka, byl porod xD Vymýšlela jsem víc, než jsem chtěla, ale snad to nakonec smysl dává.

ORIGINÁL→ZDE (jen Personality)
MŮJ PŘEKLAD NEKOPÍRUJTE! A když už, tak se zeptejte a pak k tomu tak jako tak NAPIŠTE ZDROJ!

Něco o Tecně

17. února 2013 v 20:12 | Verri
První překlad je tu ^-^ Doufám, že se bude líbit :-)

Poprvé se v seriálu objevila, když jí bylo šestnáct let. Narozeniny slaví 16. prosince. Jak je uvedeno v seriále, Tecna je hodně chytrá, její IQ je 150. Miluje technologii. Někdy je do ní moc zabraná a její nadšení může být nepříjemné. Je sebevědomá perfekcionistka. Vždycky je praktická a logická, někdy až moc. Tecna má problémy s vyjádřením svých emocí, a většinu svých rozhodnutí zakládá na čisté logice, i když ve druhé a třetí sérii se z toho dostane a je víc otevřená ke svým přátelům. Je nesobecká a na ně hodná, opravdu o ně pečuje, i když ne vždy ukáže své emoce. Během sérií se citově rozvijí a nakonec brečí i přesto, že nikdy předtím neplakala. Ve třetí sérii se dokonce rozhodne vzdát se sých emocí a lásky kvůli získání vodní hvězdy důležité k porážce Valtora.


Má ráda vědu a ve svém volném čase vyrábí různé techno věcičky. Také má fotografickou paměť. Miluje počítače a videohry. Užívá si sportování a toho, že může být aktivní.

S Musou má velmi silné pouto. Také má moc ráda Timmyho, ale neví, jak to dát najevo. Někdy si připadá, jako že jí ostatní holky z Winx clubu neberou vážně. Někdy se k ní chovají, jako kdyby byla počítač. Tecna jim všem pomáhá. Je opravdu věrná kamarádka, ale někdy se jí zdá, že Musa a Timmy jsou jediní, kdo jí rozumí. Tecna má také velmi silné pouto s Florou.

Tak, a první překlad je za mnou! V půlce už jsem toho měla dost, ale protože mě překlad docela baví, pokračovala jsem. Navíc mám ve slovní zásobě pár nových slovíček a zase jsem si všimla dalších věcí, které mám s Tecnou společné. Jednu větu jsem vyhodila, protože s tou jsem si fakt nevěděla rady, Google překladač přeložil kravinu a stejně mi nedávala smysl. Ale jinak je to všechno, ani jsem si tam nějak extra moc nevymýšlela. Někde to asi smysl nedává, ale chtěla jsem to jakžtakž zachovat stejný.

ORIGINÁL→ZDE (Je to jen ta část Personality profile)
MŮJ PŘEKLAD NEKOPÍRUJTE! A když už, tak se zeptejte a pak k tomu tak jako tak NAPIŠTE ZDROJ!

A kdo bude další? Layla, protože tu jsem si poslední dobou taky dost oblíbila.

Nová rubrika:Překlady

17. února 2013 v 19:37 | Verri
Ode dneška je na blogu nová rubrika-překlady (ZDE). A co tu bude? Logicky-překládané články například z Winx wiki, z oficiálních stránek apod. Nevím, jak jsem na tom s angličtinou, ale podle mýho angličtináře dobře, tak uvidíme :)

Většinou jsem vždycky začínala s takovými věcmi u Bloom, ale tentokrát začnu s Tecnou. Protože je to moje nej Winxka a navíc teď Bloom nějak moc ráda nemám, tak proč bych s ní začala? :D (Nemám jí ráda kvůli tomu, co s ní udělali v páté sérii. Omlouvám se těm, co jí mají v páté sérii nejradši, ale mě se nelíbí, jak je to celý jen o ní. No, o tom jindy.)

Bude to část megadlouhýho článku z Winx wiki :-)

Tak zatím čau, jdu to přeložit :)
A dneska mám ještě v plánu pár věcí. Ale nepředbíhejme =D

Season 1 ending-CZ a SK

17. února 2013 v 13:43 | Verri
Srovnejte si to :) Mě se víc líbí česká verze.

Magic Winx slovensky

17. února 2013 v 13:40 | Verri

Trix 3D Sirenix

16. února 2013 v 12:18 | Verri |  Trix
Bahno, bahníčko, 3D bahníčko xD Aneb mně to prostě připadá jako barevné bahno nebo tak něco :D

Sirenix and new hair

16. února 2013 v 12:16 | Verri
Všiměte si těch Bloominých očních stínů! To je fantastický =) Když tak na to koukám, nejmenší změnu barvy vlasů měly asi Bloom a Tecna. Ale stejně mi to přijde zbytečný. Ledaže by ta změna měla nějakou funkci!

4000 překonány!

16. února 2013 v 10:25 | Verri
Yesss! Konečně se mi na TopListu ukázala celková návštěvnost přes 4000! A jak to tak pozoruju, za měsíc mám většinou kolem 1000 návštěv. Což je taky super :) Jasně, že jsou mnohem lepší blogy, ale já z toho prostě mám radost, protože vidím, že sem někdo chodí, že někdo čte ty moje blázniviny a tak...
Flag Counter
FLAGcounter od 15.11.2013