Leden 2013

Vysvědčení

31. ledna 2013 v 16:22 | Verri
Tak jak to dopadlo? =D Já jsem spokojená. Jsem v sedmý třídě, a nejenže mám vyznamenání, ale povedly se mi opět samé jedničky! Dostala jsem čokoládu, stovku a TS3 Styl 70.80.90. let. A dneska navečer pojedeme k babičce a jak ji znám, tak taky dostanu nějaké peníze :) Né že bych je nechtěla, ale pokaždý se ségrou něco dostaneme, takže z toho logicky vyplívá, že zase tak padesátikorunu, možná i víc, dostanu :) Ve škole to bylo taky fájn. První hodinu jsme psali pythagoriádu či jak se to jmenuje...větší blbce než naší třidu jste neviděli :DD Alespoň tak to říkal ten učitel, co jsme ho měli. Naštěstí to nebude známkovaný, jen ty jedničky se budou zapisovat, takže uuuf. Loni jsme psali nějakýho Matematickýho Klokana, a ten mi moc nevyšel :) Potom jsme si při rodinný výchově povídali o Aids a když učitelka říkala o injekčních stříkačkách...udělalo se mi blbě xD Při příroďáku jsme toho moc neudělali, protože mých pár zaostalých spolužáků nepochopilo, že je hodina xDD (Nic proti, ale fakt mi už přijde trapný, jak toho učitele provokujou. Přijde vám normální, že někdo o hodině přírodopisu poslouchá písničky? Mně taky ne.)
Hudebka byla v pohodě, jako vždycky, ale příští tejden budem kvůli sprominutím debilní pěvecký soutěži muset zpívat-sami a u tabule :/ Moje noční můra!! :D

A pak konečně vysvědčení. Nejdřív nám učitel pustil video z lyžáku...to bylo něco xDDD Ty pády...a jízda jednoho spolužáka na 1 lyži...a naše šílené masky...no co vám budu vyprávět, prostě sranda :D A pak kóóóónečně vysvědčení . Po tom dni docela odměna. Ještě jsme zašli za učitelkou z prvního stupně a pak už tadáá domů.

Možná tu o víkendu nebudu, záleží, jestli mi babička dovolí připojit se k netu. Sice má teď rozbitej notebook, takže bych asi mohla, ale ona nerada vidí, když u toho s bratránkem vysedáváme :D Takže pokud tu nebudu, užijte si poslední chvilky s The Next Generation...ale v únoru vás s nima zase něco čeká! Nebude to asi nová série, ale...no už to tu někde je napsaný a samotný "to něco" se tu objeví až v únoru :DD

Real Alfea

30. ledna 2013 v 18:32 | Verri
Tam chcíííí :D Prohlížela jsem si fotky toho Rainbow MagicLandu a je to parádní!

POKUD SE OBRÁZEK NEZOBRAZUJE→ZDE

Příběhy-nekopírovat!

30. ledna 2013 v 18:00 | Verri
Dneska mi na ask napsal někdo, kdo měl zájem o kopčení mýho příběhu. A já si vzpomněla, co jsem zapomněla říct.

PŘÍBĚHY NEKOPÍROVAT ANI SE ZDROJEM!

Pokud jde o animace, tak to je jiná věc...ale příběhy si prostě kopírovat nenechám. A vedli jsme s tím člověkem menší konverzaci...seřadila jsem to od nejstaršího po nejnovější.
Akorát tady jsem překryla "otázku" xDD (no prostě talent jsem :DD) Ta "otázka" byla:
No tak si na**r mohla jsem ti zvětšit návštěvnost k*ávo!

Že nelžu si můžete ověřit přímo na mém profilu ask-zde A snažte se nevšímat si tý profilovky, vypadám na ní doost divně :DD

Tritannus 3D

28. ledna 2013 v 18:06 | Verri |  Tritannus
Už jsem si na to 3D v seriálu nějak zvykla a jsem zvědavá na další díly, kde to bude použitý, ale Tritannus...taky vám připomíná nějakou zmutovanou okurku? xDD

Winx volejbal

28. ledna 2013 v 15:21 | Verri
Dneska jsem pocítila menší návrat fantazie, takže budu psát :)

Epizoda osmnáctá:Pokažená párty

27. ledna 2013 v 15:00 | Verri |  WinX club:The Next Generation
Příští týden končíme :-( A pak již několikrát zmiňovaná pauza.

Fotky z lyžáku

27. ledna 2013 v 12:37 | Verri
Jenom krajina. Fotky, kde jsou spolužáci, sem dávat nebudu. Kdo by byl zvědavý, jak teda ta naše banda vypadá, ať si mě přidá do přátel na Facebooku, protože tam hodím všechny fotky, co mám.

Info k druhé části FF

26. ledna 2013 v 22:08 | Verri |  WinX club:The Next Generation
Protože vím, že aspoň pár lidí mojí FF čtou fakt rádi, mám tu nějaké info k pokračování. Zasekla jsem se u pátého dílu. To je první věc. A ta druhá je, že ty díly budou dlouhý. Myslela jsem, že na lyžáku něco smyslupnlýho vymyslím, ale kdepak, pořád mám jen tu "kostru". Pauzu vidím minimálně na měsíc. No a ještě je tu třetí věc-žádný dvě části, ale tohle bude rovnou druhá série xD Ještě to teda není jistý, ale asi to tak udělám. První série zůstane otevřená, nepřítel nebude poražen-jak říká název, je to prostě nový start, takové seznámení s novou rolí-že to prostě nejsou jen obyčejný víly z Magický dimenze, ale dcery Winx...njn...ten horskej vzduch se mnou a s mými plány udělal divy xDD
A to, co mám připravený v menu, to už bude třetí. A co že mám připravené v menu? Tak já vám to sem přepíšu. (Budu na vás hodná, protože už mám přes tři tisíce návštěv =D Na začátku své "blogové kariéry" bych si to totiž nedokázala představit :))

Jak už bylo v první sérii několikrát řečeno, magie se na Zemi nikdy nevrátila úplně. A tak je na WinX, aby obětovaly své letní prázdniny a odjely na Zemi dokončit, co bylo před lety započato. Ale aby to šlo "jako po másle", musí se vzdát Lifixu a stát se vílami Believix. To by ale nebyla nová generace WinX clubu, aby nenastaly nějaké problémy.

No jo, nějak tam ten Believix namontovat musím. To bych nebyla já, abych si tam nedala něco, co na originálu naprosto miluju.

---
Tohle neberte úplně totálně vážně. Obzvlášť né tu třetí, možná nakonec druhou (pokud by tamto zůstalo druhou částí první série) sérii. Jak jsem psala do toho rozcestníku, vypadá to na léto, a do něj času dost.
Takže by to mohlo dopadnout tak, že z toho bude dobrodružství na smetišti xDDD Já vím, už blbnu. Ale já prostě musííím. Na lyžáku mi "trošku" hráblo. Aneb víc zítra...možná dneska.

Vaše praštěná Verri

Jsem zpátky doma

26. ledna 2013 v 19:13 | Verri
Pozastavení končí! Lyžování jsem si užila, dokonce jsem se to trochu naučila, a teď se vám vracím :-) Zítra sem hodím pár fotek a přepíšu část toho, co jsem zapsala. Jdu omrknout komentáře, affs a musím zkouknout ty tři díly, o které jsem přišla!

Epizoda sedmnáctá:Známe konec

26. ledna 2013 v 15:00 | Verri |  WinX club:The Next Generation
Už jen pár dílů a nastane ta pauza...možná týden, možná dva, možná klidně i tři...záleží na tom, jak už budu mít připravené epizody z druhé části. Nejsem přece robot-jsem normální holka, která má taky jiné starosti než v čas vydat nějakej příběh!
Flag Counter
FLAGcounter od 15.11.2013